Desivý záznam bezpečnostnej kamery! V jednej z najstarších írskych škôl vyčíňal duch!

Zdieľať
Https://pixabay.com/sk/%C4%8Dierna a biela stra%C5%A1ideln%C3%BD ghost 2603731/

O starých budovách, pretkaných dlhou históriou, kolujú rôzne historky a príbehy, ktoré rozprávajú aj o tom, že v nich straší, a to väčšinou po nociach. Jednou z takýchto budov je aj Deerpark CBS v Corku, jedna z najstarších škôl v Írsku, ktorá je mnohými ľuďmi považovaná za strašidelné miesto. A aj keď sa ľudia častokrát naťahujú na tom, či existujú alebo neexistujú duchovia, záznam jednej z bezpečnostných kamier írskej školy hovorí jasne! Video, zachytávajúce rámus, natriasajúce sa mohutné skrine a ďalšie nevysvetliteľné javy, sa stalo nanajvýš populárnym. Na kamere však nebolo vidieť ani živej duše!

Https://www.youtube.com/watch?v=PpWebxw_Zho

Video začína tým, ako sa na chodbe roztvoria dvere a následne sa s obrovskou silou hlučne zabuchnú, akoby niekto vstúpil do miestnosti. Po pár sekundách ticha však začne skutočné vyčíňanie neznámych síl. Miestnosťou sa rozľahne natriasanie a búchanie mohutných skriniek, na ktorých sa samovoľne otvoria zamknuté dvierka. Vzduchom preletia papiere a zošity a všetko sa to ukončí agresívnym zhodením značky, upozorňujúcej na mokrú podlahu. Akoby do nej niekto naozaj kopol.

Záznam bol zachytený 1. októbra tesne po tretej hodine v noci. Či už sa jednalo o skutočne vyčíňanie ducha a hrôzostrašné vyjadrenie jeho emócií alebo o podvrh a upravené video, posúďte sami. Chcelo by sa vám ráno do školy po videní tohto záznamu?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom