Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivý záznam bezpečnostnej kamery! V jednej z najstarších írskych škôl vyčíňal duch!

Https://pixabay.com/sk/%C4%8Dierna a biela stra%C5%A1ideln%C3%BD ghost 2603731/
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

O starých budovách, pretkaných dlhou históriou, kolujú rôzne historky a príbehy, ktoré rozprávajú aj o tom, že v nich straší, a to väčšinou po nociach. Jednou z takýchto budov je aj Deerpark CBS v Corku, jedna z najstarších škôl v Írsku, ktorá je mnohými ľuďmi považovaná za strašidelné miesto. A aj keď sa ľudia častokrát naťahujú na tom, či existujú alebo neexistujú duchovia, záznam jednej z bezpečnostných kamier írskej školy hovorí jasne! Video, zachytávajúce rámus, natriasajúce sa mohutné skrine a ďalšie nevysvetliteľné javy, sa stalo nanajvýš populárnym. Na kamere však nebolo vidieť ani živej duše!

Https://www.youtube.com/watch?v=PpWebxw_Zho
Foto: www.imgur.com

Video začína tým, ako sa na chodbe roztvoria dvere a následne sa s obrovskou silou hlučne zabuchnú, akoby niekto vstúpil do miestnosti. Po pár sekundách ticha však začne skutočné vyčíňanie neznámych síl. Miestnosťou sa rozľahne natriasanie a búchanie mohutných skriniek, na ktorých sa samovoľne otvoria zamknuté dvierka. Vzduchom preletia papiere a zošity a všetko sa to ukončí agresívnym zhodením značky, upozorňujúcej na mokrú podlahu. Akoby do nej niekto naozaj kopol.

Záznam bol zachytený 1. októbra tesne po tretej hodine v noci. Či už sa jednalo o skutočne vyčíňanie ducha a hrôzostrašné vyjadrenie jeho emócií alebo o podvrh a upravené video, posúďte sami. Chcelo by sa vám ráno do školy po videní tohto záznamu?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 11. októbra 2017Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: