Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Legenda o hrôzostrašnom klaunovi menom Zozzaby, ktorý pochádzal z Česko-Slovenska – 2. časť

Zozzabytitulna2.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

V predošlej časti sme vás oboznámili so životným príbehom Fredericka Zozzabyho, klauna, ktorý údajne pochádzal z niekdajšieho Česko-Slovenska. Jeho vyhasínajúca sláva a kariérny neúspech ho doviedli k zúfalým činom, kvôli ktorým skončil v blázinci. Tam spáchal samovraždu. Jeho duša sa však nikdy nevybrala na večný odpočinok.

Svedkovia, či už ľudia, pracujúci v divadle, alebo len diváci, ktorí sa prišli pozrieť na vystúpenie, tvrdia, že videli ducha klauna Zozzabyho. Niektorí jeho prízrak videli v zákulisí, no iní zase priamo na javisku počas vystúpenia. Väčšina sa zhodla na jeho vzhľade a spomínala dlhý, špicatý nos žiarivo červenej farby.

Https://www.axs.com/monster of the week zozzaby the ghost clown 98755
Foto: www.imgur.com

Zozzabyho prízrak sa však neviaže len na divadlo Floral Pavilion. Mnoho detí sa sťažovalo na to, že počuli čudný smiech, na ktorý sa budili uprostred noci. Po prebudení na tento mrazivý zvuk deti hlásili, že videli priehľadného klauna, ktorý zíza priamo na nich.

Https://commons.wikimedia.org/wiki/File:The_Floral_Pavilion_Theatre,_New_Brighton by E Pollock.jpg
Foto: www.imgur.com

Niektoré z vystrašených detí taktiež spomínali, že klaun má dlhý zahnutý nos a čierne prázdne oči. Rodičia, ktorí prišli deťom na pomoc, vraveli, že v izbe bolo cítiť čudný sladký zápach, ktorý pravidelne sprevádzal Zozzabyho ducha.

Https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Scary_Clowns_at_PDC2008_Party_at_Universal_Studios_(cropped).jpg
Foto: www.imgur.com

Ďalšie z hlásení zase spomínajú plne viditeľného klauna, ktorý sa húpe dozadu a dopredu, smeje sa a prstom ukazuje na svoju obeť. Nič, čo by ste chceli zažiť.

Https://pxhere.com/en/photo/783387
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 2. augusta 2018Zdroj www.axs.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: