Legenda o hrôzostrašnom klaunovi menom Zozzaby, ktorý pochádzal z Česko-Slovenska - 2. časť

Zdieľať
Zozzabytitulna2.jpg

V predošlej časti sme vás oboznámili so životným príbehom Fredericka Zozzabyho, klauna, ktorý údajne pochádzal z niekdajšieho Česko-Slovenska. Jeho vyhasínajúca sláva a kariérny neúspech ho doviedli k zúfalým činom, kvôli ktorým skončil v blázinci. Tam spáchal samovraždu. Jeho duša sa však nikdy nevybrala na večný odpočinok.

Svedkovia, či už ľudia, pracujúci v divadle, alebo len diváci, ktorí sa prišli pozrieť na vystúpenie, tvrdia, že videli ducha klauna Zozzabyho. Niektorí jeho prízrak videli v zákulisí, no iní zase priamo na javisku počas vystúpenia. Väčšina sa zhodla na jeho vzhľade a spomínala dlhý, špicatý nos žiarivo červenej farby.

Https://www.axs.com/monster of the week zozzaby the ghost clown 98755

Zozzabyho prízrak sa však neviaže len na divadlo Floral Pavilion. Mnoho detí sa sťažovalo na to, že počuli čudný smiech, na ktorý sa budili uprostred noci. Po prebudení na tento mrazivý zvuk deti hlásili, že videli priehľadného klauna, ktorý zíza priamo na nich.

Https://commons.wikimedia.org/wiki/File:The_Floral_Pavilion_Theatre,_New_Brighton by E Pollock.jpg

Niektoré z vystrašených detí taktiež spomínali, že klaun má dlhý zahnutý nos a čierne prázdne oči. Rodičia, ktorí prišli deťom na pomoc, vraveli, že v izbe bolo cítiť čudný sladký zápach, ktorý pravidelne sprevádzal Zozzabyho ducha.

Https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Scary_Clowns_at_PDC2008_Party_at_Universal_Studios_(cropped).jpg

Ďalšie z hlásení zase spomínajú plne viditeľného klauna, ktorý sa húpe dozadu a dopredu, smeje sa a prstom ukazuje na svoju obeť. Nič, čo by ste chceli zažiť.

Https://pxhere.com/en/photo/783387

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom