Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vrahovia, ktorých strašia duchovia ich obetí 3. časť

Terry childs 1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
listverse.com
reklama:
reklama:

Niektorí vrahovia nikdy neprestanú vidieť svoje obete. Či už sú prenasledovaní svojimi spomienkami, zlým svedomím alebo skutočným duchom. Jedno je však isté- títo vrahovia odmietli uveriť, že im ich obete odpustia a udelia pokoj.

John Nkuna

V Južnej Afrike v roku 2002 John Nkuna a dvaja jeho priatelia uniesli Boba Ruela Baloyiho. Boba zviazali a potom ho dobili. John ho potom polial benzínom a zapálil ho. Bobove spálené pozostatky neskôr objavil pastier dobytka, ktorý zavolal políciu. John ušiel do iného mesta, aby sa vyhol obvineniam, avšak aj tak sa na neho polícia zamerala. A nielen polícia. Začal ho prenasledovať duch úbohého Boba so slovami: „Povedz mojej rodine, že si to ty, že ty si ma zavraždil a budeš mať znova pokojný spánok alebo ma budeš nasledovať!“ John bol vystrašený a išiel sa priznať Bobovej rodine. John s kumpánmi boli zatknutí. Na súde však John tvrdil, že nie je vinný. Dostal 15 rokov väzenia.

Istock 679849994.jpg
listverse.com

Adrian Daou

Jennifer Stewart bola v roku 2010 sekerou ubitá na smrť na jednom parkovisku. Jej vražda bola takmer tri roky nevyriešená. Polícia nemala žiadne dôkazy, stopy, až kým sa Adrian Daou nepriznal. Polícia bola voči jeho priznaniu skeptická, lebo niekoľko vecí nezodpovedalo zločinu. Ale za to vedel pár vecí, ktoré mohol vedieť len vrah. Polícia ho teda požiadala, aby na figuríne zločin zopakoval a naozaj sa všetko zhodovalo. Adrian sa priznal, že ženu zabil, aby mohol začať svoju hudobnú kariéru. Myslel si, že ak niekoho zabije, bude skutočne dobrý raper. Po vražde chodil na toto miesto fajčiť jointa a začal ho tu prenasledovať Jenniferin duch.

Adrian daou.jpg
listverse.com

Terry Childs

V roku 1987 Terry na smrť dobodal sedemnásťročné dievča menom Lois Sigala. Bol chytený a odsúdený na 41 rokov väzenia. Zatiaľ čo bol uväznený, priznal sa ja k ďalším vraždám. Jednou z nich bola Linda Ann Jozovichová, ktorú v roku 1979 uniesol z parkoviska. Škrtil ju a bodal, kým nezomrela. Jej telo Terry skryl v horách Santa Cruz, kde ho desať rokov nikto nenašiel. Terry tvrdil, že sa musel priznať, aby sa oslobodil od svojich démonov. Strašili ho totiž duchovia jeho obetí. Jeho priznanie mu zvýšilo trest na doživotie, avšak po priznaní ho prestal duch Lindy strašiť a mátať v snoch.

Terry childs.jpg
listverse.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 17. augusta 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: