Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vrahovia, ktorých strašili duchovia ich obetí 1. časť

Vrahovia.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
listverse.com

Niektorí vrahovia nikdy neprestanú vidieť svoje obete. Či už sú prenasledovaní svojimi spomienkami, zlým svedomím alebo skutočným duchom. Jedno je však isté- títo vrahovia odmietli uveriť, že im ich obete odpustia a udelia pokoj.

Mark Bridger

Mark svoje dni trávil veľmi prosto. Pil, pozeral porno a rád sa pozeral na nevhodné obrázky malých detí. Po tom, ako v roku 2012 strávil svoj večer opäť pitím, odišiel z domu, aby našiel nejaké malé dievčatko. Natrafil na päťročnú April Jonesovú. April nasadla do Markovho auta a už ju nikdy nikto nevidel. Mark bol zatknutý hneď druhý deň, avšak tvrdil, že hoci dievčatko zabil, bola to nehoda a zrazil ju. Spomenul si, že telo dal do auta a potom išiel hľadať pomoc, ale keďže bol opitý, jeho spomienky boli rozmazané. Polícia však jeho príbehu veľmi neverila, keďže súdni znalci našli v jeho dome fragmenty kostí patriacich dievčatku a aj stopy po jej krvi. Hoci príbeh nie je úplne odhalený, podľa polície Mark dievčatko sexuálne napadol, potom ju zabil a jej telo rozkúskoval. Súd dal polícii za pravdu a Mark bol odsúdený na doživotie. Odvtedy svojmu spolubývajúcemu v cele každé ráno hovorí, že v noci sa dievčatko objavuje a straší ho.

Mark bridger.jpg
listverse.com

Jose Ferreira

Jose Ferreira mal 17 rokov, keď stretol trinásťročnú Carrie Ann Jopekovú. Bolo to na večierku v roku 1982. Jose sa s dievčaťom podelil o jointa a potom ju poprosil, aby s ním išla do suterénu. Avšak na schodoch do suterénu sa Carrie rozhodla, že to nie je dobrý nápad a chcela ísť späť. Jose ju však strčil dole schodami so slovami: „choď dole“. Potom prišiel dole k jej tuhému telu a uvidel príležitosť. Užil si a až potom zistil, že je až príliš nehybná. Mala zlomené väzy. Jose jej telo pochoval pod susedovou verandou. Carrie bola 17 mesiacov nezvestná, až potom sa našlo náhodou jej telo. Polícia bola bezradná, nemala podozrivého, dôkazy, svedkov, nič, len telo malého dievčaťa. Prípad bol odložený ako nevyriešený, až kým sa sám Jose po 30 rokoch nepriznal k vražde. Povedal, že už nemohol ďalej zvládnuť návštevy jej ducha a preto sa rozhodol uľaviť svojmu svedomiu a nájsť odpustenie a pokoj.

Jose ferreira.jpg
listverse.com

Ah Fong

V roku 1999 v Hong Kongu členovia tajného gangu chytili Fan Man-yee. Tvrdili, že im dlhuje peniaze- 20000 dolárov. Muži strávili mesiac mučením úbohého dievčaťa, až kým nezomrela na následky ich týrania. Potom jej telo rozštvrtili, uvarili a hodili do koša. Jeden z fanatikov mal dokonca trinásťročnú priateľku, ktorá im pri mučení pomáhala. Dievča, známe len ako Ah Fong, ale začalo mať nočné mory. Stále videlo ducha utýraného dievčaťa a tak zavolala na políciu a nahlásila zločin. Spočiatku si všetci mysleli, že je to len túžba po pozornosti dospievajúceho dievčaťa a príbeh plný týrania si vymyslela. Keď však vyšetrovatelia našli miesto, kde bola Fan mučená a potom objavili aj zvyšky jej tela, členovia gangu boli zatknutí a prípad sa dostal pred súd. Ah Fong svedčila výmenou za imunitu. Muži boli obvinení z vraždy a odsúdení na doživotie.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 15. augusta 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme