Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Príbehy o milých, nevinných ľuďoch, z ktorých sa neskôr vykľuli bezcitní vrahovia 2. časť

The dead woman's body. Focus on hand
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

„Vyzeral ako milý človek“

To je veta, ktorú si povedalo mnoho ľudí po tom, ako zistili, že ich blízky či priateľ nie je taký dobrý, príjemný a milý človek s veľkým srdcom, ako si kedysi mysleli.

Fešák

Na škole som sa priatelila s jedným pekným chlapcom. Vždy, keď ma videl, objal ma. Neboli sme si až tak blízki, avšak dosť na to, že sme počas týždňa boli aspoň deň spolu. Flirtovali sme stále dokola a ja som sa do neho tak trochu zaľúbila. Jedného rána som sa zobudila a keď som zapla Facebook, videla som len správy a statusy plné hnevu a smútku. Moji priatelia boli zdesení. Na nástenke môjho fešáka boli nenávistné komentáre: chorý bastard, nemôžem uveriť čo si spravil a podobne. Noc predtým sa chlapec pod vplyvom koksu vlámal do rodinného domu cez okno. Zabil tridsaťročnú ženu, mŕtve telo znásilnil a potom napadol a obťažoval dvojročné dieťa. Hoci ešte nemal na to vek, bol obžalovaný ako dospelý. Nikdy by som si nemyslela, že niečo také spraví.

Biliard

Jeden z mojich najlepších priateľov z vysokej školy zabil človeka počas barovej bitky. Bol to príjemný chlapík, ktorý by dal človeku aj posledné tričko. Avšak nevedel zniesť prehru 50 centov v biliardovej hre.

Ball 2437026_640.jpg
pixabay.com

Nesmelý

Na strednej škole som spoznal milé dievča, s ktorým som často chodieval von. Nadišiel čas, aby som spoznal jej rodinu a toto stretnutie a zoznámenie bolo fajn. Mala mladšieho brata, ktorý bol nesmelý a každú chvíľu sa niekde zjavoval a mizol, ale stále bol blízko pri rodičoch. Po pár rokoch sa brat stal dobrým priateľom niektorým z mojich priateľov, takže sme sa vonku občas stretli. Stále to bol plachý, ale milý chalan. Aspoň sme si to mysleli. Počas vysokej školy prišlo k hádke medzi ním a jeho dievčaťom. Hádka skončila tak, že ju zabil. Jeho tvár sa často objavovala v správach, pretože bol na úteku. Vtedy som si povedal, že nie je možné, aby to bol ten istý chalan. O niekoľko dní neskôr sa v aute zastrelil. Bol na ceste späť do mesta- aby videl svojich rodičov. Vtedy som vedel, že vrah a ten nesmelý maznáčik sú naozaj jedna osoba.

People 316168_640.jpg
pixabay.com

Otec

S otcom sme si boli kedysi veľmi blízki. Ale keď sa stal závislým na heroíne, stal sa mrzkým a hrozivým. V roku 2006 zavraždil človeka. Dodnes tomu nerozumiem.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 28. júla 2017Zdroj thoughtcatalog.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: