Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vrahovia, ktorých strašia duchovia ich obetí 2. časť

Befunky collage 8.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Niektorí vrahovia nikdy neprestanú vidieť svoje obete. Či už sú prenasledovaní svojimi spomienkami, zlým svedomím alebo skutočným duchom. Jedno je však isté- títo vrahovia odmietli uveriť, že im ich obete odpustia a udelia pokoj.

Victor Amewugah

Victor si v roku 2013 objednal taxík s tým, že pôjde o dlhú cestu. V polovici cesty však vytiahol zbraň, taxikára zabil a taxík sám odšoféroval. Čoskoro to zopakoval znovu. Ale padlo na neho podozrenie polície a tak začal utekať. Čoskoro sa k nemu na úteku však pridal aj duch druhej obete a začal na neho útočiť. Duch sa neustále objavoval v jeho snoch a dokonca ho raz počas spánku aj udrel. Duchove terorizovanie sa stalo pre Victora neznesiteľným a ten sa so svojimi zločinmi zdôveril priateľovi. Priateľ bol taký dobrý priateľ, že Victora udal polícii s tým, že práve šoféruje taxík jednej zo svojich obetí. Polícia ho rýchlo našla a Victor sa priznal k vraždám a vyjadril aj ľútosť nad svojimi činmi. Victor vo väzení odvtedy vedie svojich spoluväzňov k zmene života a myslenia, aby sa vyhli tomu, čo postihlo jeho- doživotný strach z duchov.

Victor amewugah.jpg
listverse.com

Al Capone

14.februára 1929 sa sedem členov North Side Gang, vrátane Jamesa Clarka, stretlo v garáži, kde k nim pristúpili štyria muži. Dvaja z nich boli oblečení ako policajti a mužov si zoradili pri stene, kde na nich potom spustili paľbu. Všetkých sedem členov gangu bolo zabitých. Hoci masaker nebol nikdy vyriešený, verí sa, že bol dielom Al Caponeho, ktorý bol vodcom South Side Gang. Al Capone bol pár mesiacov po tejto vražde zatknutý. Jeho strážcovia neskôr oznámili, že v noci sa z jeho cely ozývajú výkriky, pri ktorých mrzne krv a Al Capone kričí na nejakého Jimmyho, aby ho nechal na pokoji. Duch Al Caponeho neopustil ani po tom, čo sa dostal von z väzenia. Obávaný zločinec si najal médium, aby ho ducha zbavil, avšak toto spirituálne sedenie nebolo úspešné. Raz jeho bodyguardi počuli, ako kričí na niekoho vo svojej pracovni. Keď vtrhli dnu, Al Capone tam bol sám a vystrašený im povedal, že ho opäť prišiel postrašiť duch Jamesa Clarka.

Al capone.jpg
listverse.com

Bhim Shankar Giri

Bhim stále počúval a videl, ako jeho brat Jeetendra Anantlal Giri obťažuje jeho manželku a niekoľkokrát brata požiadal, aby dal jeho žene pokoj, avšak Jeetendra neprestával. Bhim už ale stratil trpezlivosť a rozhodol sa brata zabiť. Odlákal brata do odľahlej oblasti, kde mala byť párty. Bhim mu tu ponúkol alkohol a keď bol Jeetendra dostatočne opitý, Bhim mu podrezal hrdlo. Telo skryl a aj sám zmizol. Rodina si samozrejme všimla, že Jeetendra zmizol a nahlásili to na políciu. Medzitým sa Bhim stále trápil, pretože ho prenasledoval bratov hlas. Ani v snoch nebol v bezpečí a brat sa mu tam pravidelne zjavoval. Všetko skončilo jednej noci, keď sa Bhimovi snívalo, že ho brat škrtí a vyhráža sa mu, že mu do konca života nedá pokoj a bude ho prenasledovať. Bhim sa vrátil domov k rodine, priznal sa im z bratovraždy a skončil na polícii, kde ho zatkli a vzápätí odsúdili.

Bhim giri.jpg
listverse.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 16. augusta 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: