Poznáme meno nového Spider-Mana! Stvárni ho len 19-ročný Angličan!

Zdieľať
Thanksgiving Day Parade
SITA/AP (ilustračné)

Spoločnosť Marvel a Sony oznámili meno už tretieho predstaviteľa Spider-Mana v novom tisícročí.

Novým predstaviteľom superhrdinu Spider-Mana bude 19-ročný Tom Holland. Nahradí tak Andrewa Garfielda, ktorý si pavúčieho muža zahral vo filmoch Amazing Spider-Man (2012) a Amazing Spider-Man 2 (2014).

Holland sa ako Peter Parker alias Spider-Man po prvý raz predstaví v snímke Captain America: Občianska vojna v roku 2016, samostatný film o obľúbenom superhrdinovi by sa mal do kín dostať v roku 2017.

„Tom je mladý, neuveriteľne obratný a v dobrej kondícii,“ povedal o Hollandovi režisér Ron Howard, ktorý s ním spolupracoval na snímke V srdci mora. „Sám robí kaskadérske kúsky, niektoré skutočne náročné. Zároveň však stojí nohami pevne na zemi, je pracovitý a má úžasný zmysel pre humor,“ uviedol filmový tvorca.

SITA/AP
SITA/AP Tom Holland ako 17-ročný. SITA/AP

Toma Hollanda môžeš poznať z drámy Nič nás nerozdelí (2012) či historického seriálu Wolf Hall (2015).

Mladý Angličan bude už tretím predstaviteľom Spider-Mana v novom tisícročí. V trilógii režiséra Sama Raimiho z rokov 2002, 2004 a 2007 ho stvárnil Tobey Maguire, ktorého vystriedal už spomínaný Andrew Garfield. Americkí producenti, scenáristi a režiséri Phil Lord a Christopher Miller zároveň pracujú na animovanom filme o obľúbenom hrdinovi, ktorý by sa mal do kín dostať v júli 2018. Ten však podľa nich nebude nijako súvisieť s hranými snímkami.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom