Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fanúšikovia komiksov pozor! Chystajú sa nové filmy o Spidermanovi a objaví sa v nich aj Thor!

Thailand Daily Life
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
A Thai student, left, walks past a billboard advertisement showing a Spiderman picture as the latest figure in the Bangkok's Madame Tussaud Wax Museum Tuesday, April 5, 2011. (AP Photo/Sakchai Lalit)
reklama:
reklama:

Spolupráca spoločností Sony Pictures Entertainment a Marvel Studios ponúkne aj prepojenie osudov pavúčieho muža a ďalších komiksových hrdinov.

Sony Pictures Entertainment nakrúti s firmou Marvel Studios novú verziu príbehov o Spidermanovi. Spolupráca okrem nových snímok prinesie prepojenie osudov pavúčieho muža a ďalších hrdinov z dielne Marvelu, ako sú napríklad Iron Man, Captain America či Thor. Práve v jednom z pripravovaných filmov spoločnosti Marvel by sa nová verzia Spidermana mala po prvý raz objaviť. Nový samostatný film by mal následne prísť do kín 28. júla 2017.

Robert Downey Jr. Chris Evans

„Zapojenie spoločnosti Marvel by malo ponúknuť kreatívnu úroveň a hodnovernosť, ktorú fanúšikovia žiadajú od našich filmov. Taktiež som nadšený, že budeme môcť spojiť Spidermana so svetom ďalších hrdinov, niečo na čo sme sa spolu s fanúšikmi roky tešili,“ uviedol prezident Marvel Studios Kevin Feige. Hoci ďalšie detaily o spoločnom projekte predstavitelia oboch firiem neprezradili, viaceré americké médiá predpokladajú, že Andrew Garfield, ktorý Spidermana stvárnil vo filme Amazing Spiderman (2012) a jeho pokračovaní z minulého roka, si v nových filmoch nezahrá.

Chris Hemsworth

S oznámením spolupráce však Marvel informoval aj o posunutí dátumov premiér pripravovaných komiksových titulov. Uvedenie snímky Thor 3: Ragnarok presunuli na 3. novembra 2017 po tom, čo pôvodný dátum pripadol novému filmu o Spidermanovi. Zároveň sa z novembrového termínu na 6. júla 2018 posúva film Black Panther. Snímku Captain Marvel zasa odložili na 2. novembra 2018 a napokon film Inhumans uvedú 12. júla 2019.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 11. februára 2015Zdroj SITA, © SITA 2015, SITA/AP
reklama:
reklama:
reklama: