Pozri, ako sa zmenil Bradley Cooper! Vo filme Americký ostreľovač je poriadne sexi!

Zdieľať
Desktop4

Tak tomuto hovoríme obetovať sa pre svoju prácu! Bradley Cooper musel do filmu American Sniper pribrať až 20 kíl! Aj napriek tomu však vyzeral neuveriteľne dobre… Ako to tento fešák spravil?

Aby sa Bradley premenil na ostreľovača Chrisa Kylea musel poriadne pribrať. To sa mu podarilo vďaka paleo diéte! Jesť musel každých 55 minút a jeho denný príjem bol až 8000 kalórií! Všimni si tie líca, za ktoré by sme ho vyštípali, až by ich mal červené! :-D

bradley2

Vďaka pravidelnému cvičeniu však nevyzeral ako my, bežní ľudia, ktorí priberieme. Stále to bol ten neuveriteľne sexi chlap. Podľa producenta filmu Jasona Halla Cooper pribral bez užívania steroidov alebo rastových hormónov. Dostal teda riadne do tela, čo sa týka jedla aj cvičenia.

bradley41

Pri priberaní cvičil 4 hodiny denne niekoľko mesiacov!

Na udeľovaní Oscarov však už zase vyzeral štíhlo… Ako to ten chlap robí?! A možno si len nechcel kupovať nový smoking, tak schudnúť musel. Alebo takto fungujú len ženy? :-D

Bradley Cooper
Bradley Cooper arrives at the Oscars on Sunday, Feb. 22, 2015, at the Dolby Theatre in Los Angeles. (Photo by Todd Williamson/Invision/AP)

A keby si náhodou ten rozdiel nepostrehol na fotkách, máme tu pre teba aj video! :-)

.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom