Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

To je čisté šialenstvo! Mladá žena má len 20 kíl (!!!) a radí ostatným, ako schudnúť!

anorexia-chudnutie-2
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Kseniya bola kedysi krásnou blondínkou, no keď sa na ňu pozrieš dnes, prebehne ti mráz po chrbte.

Smutné je, že si mladá žena o sebe myslí, že je krásna a so svojim vzhľadom je konečne spokojná. Dievčina dokonca vystúpila v ruskej talkšou, kde hovorila o svojom živote a dokonca radila divákom, ako schudnúť a dosiahnuť „ideálnu“ hmotnosť.

anorexia chudnutie (5)

Jej vystúpenie v televízii vyvolalo obrovskú diskusiu, pretože sa v Rusku našlo mnoho dievčat, ktoré ju obdivujú a Ksenyia je pre ne vzorom. Anorexia sa u tejto na kosť vychudnutej ženy začala nevinne – najskôr chcela zhodiť len pár kíl. Chudnutie sa jej ale vymklo spod kontroly, stratila pojem o realite a stala sa na chudnutí závislá.

anorexia chudnutie (4)

Stratila totiž všetok telesný tuk, ale aj svalovú hmotu a jej telo je totálne zdevastované. Takýto stav môže mať samozrejme pre organizmus smrteľné následky – prestávajú pracovať obličky, telo nie je dostatočne prekrvené a srdce začína spomaľovať. A práve zlyhanie srdca je najčastejšou príčinou úmrtia anorektičiek…

https://www.youtube.com/watch?v=fRtlgLlfNxE

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 12. decembra 2014Zdroj youtube.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: