Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pozri sa, aký príbeh je za najsmutnejšou svadobnou fotkou…

Horizon33_2015-5-28_10-12-32-640x585
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Určite si už videl nejednu svadobnú fotografiu šťastných a zamilovaných ľudí, ktorí si povedali svoje áno. Hľadia si do očí, držia sa za ruky a v očiach majú obidvaja tú povestnú iskru, ktorá medzi nimi len tak skoro nevyprchá. Čakajú ich najkrajšie chvíle života, ktoré sa práve v spoločný svadobný deň začínajú. 

Caleb a Maggie zažili pred svojou svadbou niečo, čo ich ešte viac utvrdilo v tom, že patria k sebe. Obaja sa modlili, aby všetko dobre dopadlo a v tom sa rozplakali. To, čo zachytil fotograf, ktorý sám poznamenal, že nič emotívnejšie ešte nevidel, je unikátne. Nič nie je krajšie, ako to puto, ktoré je medzi dvomi ľuďmi. Nech im to vydrží!

https://www.youtube.com/watch?v=frFZAys643Q
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Caleb ďakoval  v tej chvíli Bohu za to, že spoznal takú krásnu a inteligentnú ženu. Maggie spomína, že keď Caleba chytila za ruku, tak bolo z neho cítiť, ako veľmi je nervózny. Odľahlo jej, pretože vtedy – pred Bohom si uvedomila, že on je ten pravý a chce s ním stráviť zvyšok svojho života.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 28. mája 2015Zdroj metro.co.uk © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: