Pozrite sa, prečo Beyonce prerušila koncert uprostred pesničky.

Zdieľať
Beyonce 1.jpg

Beyonce nečakane na chvíľu prerušila svoj koncert. Pozrite sa, čo bolo dôvodom!

Beyonce netreba nijako extra predstavovať. Je to skvelá svetoznáma speváčka, ktorá je idolom množstva z nás. 10. septembra mala koncert v St. Louis a nečakane ho prerušila počas piesne „Single Ladies“. Keď sa ukázalo, čo bolo dôvodom, publikum nielen ju potešilo obrovskými ováciami a potleskom.

Beyonce to rozbalila ako vždy.

Lpncert.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=34ebORHCixQ Foto: www.youtube.com

Beyonce je jedna z najmocnejších žien na svete. Jej koncerty sú sústavne vypredané. Napriek tomu, Beyoncé robí láskavé veci pre ostatných častejšie, ako by veľa ľudí mohlo predpokladať. A tu je ďalší príklad. Počas koncertu z ničoho nič prerušila pieseň a všetci čakali, čo sa bude diať. Beyonce sa tvárila, že si vyberá niekoho z publika a nakoniec vyšiel na pódium priateľ jednej z jej tanečníčok. Tá ostala v šoku, no už tušila, že sa niečo chystá.

Beyonce „hľadala“ odvážlivca z publika.

Halda.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=34ebORHCixQ Foto: www.youtube.com

Tanečníčka Ashley Everett bola v rozpakoch a celá bez seba keď uvidea, že prišiel jej priateľ. Ten ju pred všetkými na pódiu požiadal o ruku. Lepšie to už vymyslieť ani nemohol. Ashley sladký priateľ John Silver už mal vopred dohodnuté toto neuveriteľne romantické gesto. A tak isto to bolo prekrásne gesto aj od Beyonce, že svoj vlastný koncert prerušila kvôli týmto dvom ľuďom.

Toto bol dôvod toho, že Beyonce prerušila svoj koncert!

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom