Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pravdivý obraz našej spoločnosti v nelichotivých ilustráciách. Je to naozaj až také zlé? :O

modern-world-caricature-illustrations-steve-cutts-7
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.boredpanda.com
reklama:
reklama:

Či už si to priznáš, alebo nie, si závislý. Keď nie na omamných látkach, tak rozhodne na výdobytkoch modernej doby, s ktorými sa stretávaš každý z nás. Či už je to počítač, mobilný telefón, alebo všade prítomné sociálne siete. Ak sa aj chceš tomu vyhnúť, nemáš šancu. To, čo s tebou spraví tento konzumný svet sa snažil zobraziť na svojich ilustráciách animátor Steve Cutts z Londýna. Nájdeš sa v niektorej z nich? 

Umenie je tu okrem iného aj na to, aby poukazovalo na veci, ktoré v spoločnosti nefungujú a bolo by ich dobré zmeniť. Od základov. Skús sa na chvíľu zamyslieť, aký by to bol život, keby ťa neobmedzovali médiá, sociálne siete či mobilný telefón? Ako by si sa cítil? Odpoveď by mala byť jednoznačná u všetkých – cítil by si sa slobodne! Steve Cutts poukazuje na kritické momenty tejto doby a tvrdí, že ľudstvo je pre neho nekonečná dávka inšpirácie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 21. augusta 2015Zdroj www.boredpanda.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: