Prečítaj sa letom s kopou dobrôt!

Zdieľať
01 skbg.jpg
Foto: Prečítaj sa letom

BRATISLAVA 12. augusta (Najky.sk)

To najlepšie od každého

Ak premýšľate, či vás pri čítaní obľúbeného autora prepadla chuť na čokoládu, alebo sušienku, siahnite po tyčinke Milka Oreo. Pod obalom čaká tá najjemnejšia alpská čokoláda a vnútri záplava smotanovej náplne, ktorú dopĺňajú kúsočky sušienok Oreo. Tak to dopadne, keď sa sušienka zakotúľa do tej najlepšej čokolády Milka. Zapojte sa do súťaže na www.precitajsaletom.sk a vyhrajte maškrty na leto, poukážky na knihy od Panta Rhei alebo zájazd do štúdií Harryho Pottera v Londýne.

Milka oreo.jpg
Foto: Prečítaj sa letom

Obsah: 37 g

Chrumkavá dokonalosť

Letnú explóziu chrumkavosti zažijete s tyčinkou Milka Crunchy Break. Jemná mliečna čokoláda s príchuťou orieškov sa ukrýva v lahodnom chrumkavom cestíčku. Pre skutočných čokoládových pôžitkárov je sušienka naviac polomáčaná v jemnej alpskej čokoláde. Dostupné v dvoch variantoch – svetlá a kakaová.

Screenshot_105.jpg
Foto: Prečítaj sa letom

Obsah: 26 g

Roztoč to so sušienkou

Väčšina nezabudnuteľných zážitkov je v lete spojená s cestovaním, priateľmi a dobrým jedlom. Preto vám na akejkoľvek ceste nesmú chýbať sušienky Oreo, s ktorými zažijete bláznivú jazdu. Spojenie kakaových sušienok upečených s vanilkovou príchuťou najviac oceníte pri slávnom rituáli „otoč, oblizni, omliekuj“. Vychutnajte si jedny z najobľúbenejších sušienok pri akejkoľvek príležitosti. Hor sa na dobrodružstvo!

Oreo.jpg
Foto: Prečítaj sa letom

Lahodná desiata

Ak máte chuť na niečo lahodné, siahnite po Brumíkovi. Spolu s mäkkou piškótou, ktorá je ako vánok, vás vnútri poteší aj jemná čokoládová náplň. Brumík je vyrobený z celozrnnej múky a neobsahuje žiadne farbivá ani konzervanty. Ideálna desiata pre malých aj veľkých.

Brumik.jpg
Foto: Prečítaj sa letom

Spoľahlivá zbraň na letné horúčavy

Je vám cestou k vode horúco na odpadnutie? Problém môžete vyriešiť elegantne s pomocou cukríkov Halls. Vďaka limetkovej príchuti budete mať pocit, akoby ste mali v ruke osviežujúcu limonádu a úplne zabudnete na slnečné lúče. Naviac ich je v balení dosť pre všetkých, s ktorými k vode mierite.

Halls.jpg
Foto: Prečítaj sa letom

Inzercia

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom