Prečítaj si, ktorá hviezda zo seriálu Teória veľkého tresku dostala hviezdu na Chodníku slávy!

Zdieľať
Simon Helberg, Melissa Rauch, Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Jim Parsons, Kunal Nayya
From left, Simon Helberg, Melissa Rauch, Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Jim Parsons, and Kunal Nayyar attend the ceremony honoring Cuoco with a star on the Hollywood Walk of Fame on Wednesday, Oct. 29, 2014, in Los Angeles. (Photo by Richard Shotwell/Invision/AP)

Americká herečka Kaley Cuoco má od stredy hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy. Dvadsaťosemročnú rodáčku z kalifornského mesta Camarillo na ceremoniáli sprevádzal manžel, tenista Ryan Sweeting. Nechýbali však ani jej hereckí kolegovia zo seriálu Teória veľkého tresku (2007) Johnny Galecki, Jim Parsons, Simon Helberg a Kunal Nayyar či producent Chuck Lorre.

Cuoco si na slávnosti prevzala repliku hviezdy s číslom 2532. „Sme nadšení, že môžeme oceniť populárnu herečku Kaley Cuoco tým, že pridáme jej meno na náš slávny chodník. Požiadala nás, aby sme jej hviezdu umiestnili v blízkosti hviezdy jej priateľa a kolegu, Johna Rittera, ktorý už nie je medzi nami. Úžasná pocta, ktorú preukázal jeden ocenený druhému,“ povedal Leron Gubler, prezident Hollywood Chamber of Commerce.

Kaley Cuoco
Kaley Cuoco attends the ceremony honoring her with a star on The Hollywood Walk of Fame on Wednesday, Oct. 29, 2014, in Los Angeles. (Photo by Richard Shotwell/Invision/AP)

„Je to splnený sen. Navždy vám budem vďačná,“ vyjadrila sa Cuoco počas ceremoniálu. „Nenapísala som si reč, pretože som si myslela, že jednoducho budem hovoriť zo srdca. Cestou sem som si v aute poplakala, takže to už mám za sebou. Stále si myslím, že mi zavolajú a povedia, že to bol omyl,“ dodala so smiechom herečka.

Kaley Cuoco sa stala známou ako Bridget Hennessy v úspešnom sitkome 8 jednoduchých pravidiel (2002 – 2005), v ktorom si zahrala so spomínaným Johnom Ritterom. V rokoch 2005 a 2006 účinkovala ako Billie Jenkins v dramatickom seriáli Čarodejnice (1998 – 2006). Známa je však najmä ako Penny z úspešného sitkomu Teória veľkého tresku.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom