Svadba v priamom prenose! Penny z Teórie veľké tresku sa vydala, o svadbe nemala dopredu ani tušenia! Sleduj, aká bola prekvapená

Zdieľať
Kaley Cuoco, Ryan Sweeting
FILE - This Sept. 20, 2013 file photo shows actress Kaley Cuoco, right, and Ryan Sweeting at the 2013 Entertainment Weekly Pre-Emmy Party in Los Angeles. After a quick courtship, Cuoco is engaged to tennis pro Ryan Sweeting, her rep confirms. The 27-year-old actress and 26-year-old Sweeting began dating about three months ago. (Photo by Dan Steinberg/Invision/AP, File)

Hviezda seriálu Big Bang Theory alebo Teória veľkého tresku Kaley Cuocosa v americkej šou rozhovorila o svojom priateľovi Ryanovi Sweetingovi.

Napriek tomu, že sa Kaley s americkým tenistom poznala len tri mesiace, neváhala sa s ním zasnúbiť.

Kaley popisovala ich vzťah a vyhlásila, že pri Ryanovi okamžite vedela, že je ten pravý. To ale ešte netušila, čo si na ňu komička pripravila,

Ellen herečke totiž oznámila, že jej producent je vysvätený kňaz a Ryan čaká v zákulisí a svadba sa môže konať priamo v štúdiu.

Kaley dokonca dostala náhrdelník a závoj zdobený tenisovými loptičkami, Ellen ju odviedla k oltáru a svadba sa skutočne konala!

Veľkú svadbu však dvojica plánuje ďalej, no na papieri už sú manželmi.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom