Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Prekrásne obedové menu, ktoré je škoda zjesť. Tak tomuto sa hovorí umenie!

The-Reason-Why-I-Became-A-LunchBox-Dad1__700
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.boredpanda.com
reklama:
reklama:

Robili ti do školy desiatu rodičia, alebo si si vždy niečo kúpil cestou? Pravdepodobne jedno aj druhé, nie vždy mamina ráno stíhala, možno ste neraz aj zaspali a najlepším riešením bolo dať ti do ruky pár eur, za ktoré si si vždy kúpil niečo, čo by ti rodičia istotne nedovolili. No tento otecko to vyriešil ukážkovo. Začal svojej dcére robiť obedy do školy sám. A nebol to všedný obed, ale taký, ktorý je škoda zjesť. Veď sa presvedč sám!

Keď pred pár rokmi začal vytvárať tieto zábavné charaktery a zverejňoval ich na sociálnych sieťach, mnohé komentáre na jeho adresu boli celkom negatívne ladené. Ľudia usúdili, že má zrejme veľa času, alebo nemá žiadne zamestnanie, keďže má toľko voľného času na vytváranie takýchto krásnych „umeleckých“ diel, ktoré je škoda zjesť. Pravda je však taká, že má prácu na plný úväzok, je ženatý a má tri deti. Prečo sa teda rozhodol robiť svojej dcérke takéto krásne obedy? Aby vedela, že na ňu myslí  :-)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 7. septembra 2015Zdroj www.boredpanda.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: