Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto jej mama omylom zabalila na desiatu a jej fotka baví internet!

Horizon33_2016 5 13_11 43 50.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: twitter.com
reklama:
reklama:

17-ročná Amerčianka Mckenzie z Georgie chodí na strednú a jej mama jej každý deň balí do školy desiatu. No to, čo jej tam zabalila prednedávnom, poriadne zabáva internet.

Keď si Mckenzie v škole rozbalila desiatu, našla tam niečo, čo najskôr nevedela identifikovať. Okrem zeleniny a tyčinky tam mala aj nápoj. Nevedela však, čo je to zač, a tak poslala mame esemesku, v ktorej sa mamy pýtala, či je to ľadový čaj alebo energetický nápoj.

Mama si myslela, že je to jedno alebo druhé, no nebola si istá. Vzala jednoducho fľašku z chladničky a dala ju dcére do školy. Problémom však je, že išlo o ochutený alkoholický nápoj, za ktorý by mohla mať tínedžerka v škole problémy.

Vysvitlo, že mama jej fľašku zabalila omylom, pretože bola veľmi unavená. Fotka, ktorú jej dcéra zavesila na Twitter, však zabáva internet. Samozrejme, mama sa po tom, čo jej dcéra povedala pravdu o nápoji, cítila tak trochu trápne a poznamenala, že si musí dať šálku kávy predtým, ako bude chystať dcére desiatu. Brat, ktorému fľaška patrila, sa na tom všetkom poriadne zabával.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 13. mája 2016Zdroj twitter.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: