Tvoja tvár znie povedome opäť na našich obrazovkách! Ktoré číslo v prvom kole sa vám páčilo najviac?

Zdieľať
41348483_1903126789983753_7554636088258592768_n.jpg

Tvoja tvár znie povedome je zábavná šou televízie Markíza, v ktorej osem známych slovenských interpretov napodobňuje svetoznáme hviezdy. Tento formát vznikol v Španielsku a prvýkrát bol odvysielaný v roku 2011. 

Neoddeliteľnou súčasťou tejto šou je okrem moderátora Pyca aj porota, ktorá je v tomto roku v zložení Zuzana Fialová, Andrej Bičan, Dano Dangl a Mário Kuly Kollár.

Táto šou má za sebou už tri úspešné série. Víťazom poslednej sa stal herec Peter Brajerčík. Tento rok môžeme opäť sledovať vystúpenia známych tvárí z televízie. Prvé kolo štvrtej série vyhrala mladá sympatická herečka Mária Bartalos, ktorá sa predstavila takmer ako originál Edith Piaf.

Diváci si túto zábavnú šou veľmi chvália a oceňujú vystúpenia celebrít, ktoré dávajú do svojich čísel naozaj všetko. Hovoria o tom napríklad aj tvrdé tréningy, na ktorých si okrem spevu a mimiky nacvičujú často aj zložitejšie tanečné kroky a kreácie.

Náročnosť celého projektu potvrdzujú tiež niekoľkohodinové premeny súťažiacich. Už tie ich vedia niekedy dobre unaviť. Bez nich by to však nebolo ono, keďže práve vďaka nim sa podobajú takmer vždy na originály interpretov.

Okrem už spomínanej Márie Bartalos sme však včera mohli vidieť ďalších sedem skvelých vystúpení. Martin Nikodým vystúpil ako Rag’n’Bone Man, Ivana Regešová ako Christina Aguilera, Miro Šmajda ako Rammstein, Zuzana Haasová ako Ottawan, Dárius Koči ako Madonna, Juraj Loj ako Andrea Bocelli a Sarah Brightman a Jasmina Alagič ako Missy Elliott.

Ktoré z nich sa vám páčilo najviac? 

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom