Krásna "Sulíkova šéfka" sa vydala: Nádherná nevesta a svadba do skorého rána. Poznáme detaily

Zdieľať
Katarína Svrčeková sa vydala
Katarína Svrčeková sa vydala Foto: Najky.sk

Už je vydatou pani. Šéfka komunikačného odboru na ministerstve hospodárstva Katarína Svrčeková sa v piatok vydala. Za manžela si zobrala Ladislava Matejku, ktorý je trenčiansky krajský predseda SaS a tiež poslanec mesta Trenčín v mestskom aj župnom zastupiteľstve.

Približne 85 hostí sa zišlo neďaleko dedinky Kolta v krásnom prostredí penziónu, kde na nich čakala zábava v svadobnom stane za sprievodu živej kapely. Hostia si pochutnali na skvelom jedle a medzi pozvanými nesmeli chýbať ani známe tváre liberálov. Svrčeková, dnes už pani Matejková pozvala napríklad bratislavského župana Juraja Drobu, poslankyňu Janu Cigánikovú, štátneho tajomníka ministerstva zahraničných vecí Martina Klusa, ale aj šéfa štátnych hmotných rezerv Jána Rudolfa a samozrejme svojho šéfa a predsedu SaS Richarda Sulíka. Zábava pritom trvala až do skorých ranných hodín. Obrad sa konal na pútnickom mieste Studnička vonku v prírode, dvojicu oddal katolícky farár.

„Všetko sa podarilo nielen podľa plánu, ale ešte aj nadpriemerne. Tak, ako sme si to naplánovali, všetko perfektne klaplo. Zábava bola výborná, až do piatej rána sme tancovali,“ povedala pre Najky Matejková. Novomanželom blahoželáme.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom