Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Premiéra nového filmu: Rozvedený Kramár, Pellegriniho s 3 ochrankármi šokovala ružová „naháčka“

Premiéra filmu Kto je ďalší?
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: SITA
reklama:
reklama:

V jednom z bratislavských multiplexov sa v stredu večer uskutočnila slávnostná premiéra drámy Kto je ďalší? Mira Drobného, autora filmu Rytmus sídliskový sen (2015). Na večernom premietaní sa popri Drobnom zúčastnila aj viacčlenná filmová delegácia. Do Bratislavy zavítali aj herec Brian Caspe, známy zo snímok Hellboy (2004), Mission Impossible (2011) a Operácia Anthropoid (2016), či ruská extrémna modelka Angela Nikolau.

Dráma inšpirovaná skutočnými udalosťami z Kanady, Ruska a Slovenska má poukázať na to, že moderná doba nie je úplne bezpečná a internet, bez ktorého si nevieme predstaviť našu existenciu, vie byť veľmi nebezpečným miestom. Zbystriť by mali nielen mladí, ale aj ich rodičia, ktorí často netušia, ako veľmi je internet zradný. „Mojou motiváciou bolo, že keď už má vzniknúť film o ťažkých témach, nech je to zároveň niečo, čo tých ľudí nejako pozitívne ovplyvní, aby to v nich zostalo, aby si, keď budú odchádzať z kina, povedali, že aj oni môžu v tejto problematike niečo urobiť, že to nemusí byť len také čierne, ako to vykresľujeme, ale že ten internet má aj pozitíva a je na každom z nás, ktorou cestou sa vyberieme,“ povedal Drobný pre agentúru SITA. „Zaujímavé je, že sme začali hovoriť o filme a zrazu sa celá diskusia okolo toho zmenila na to, aký je internet zlý, negatívny, ako doslova zabíja ľudí, asi je taká doba… Ako sme boli z toho internetu pred piatimi rokmi úplne nadšení, teraz tie počítače a telefóny radšej vypíname. Prišla doba, keď si začíname uvedomovať, že ten internet má aj svoju negatívnu stránku a verím, že práve toto môže ten film ľuďom ukázať a zároveň ich aj varovať, že je to naozaj len o tom, či o danom probléme vieme, či naň myslíme, keď sme na internete a či sa správne rozhodneme v tej chvíli, keď sa to láme,“ poznamenal režisér.

Okrem tvorcov a hercov z filmu si premiéru nenechal ujsť ani Maroš Kramár, ktorý sa nedávno rozviedol so svojou manželkou Natašou. Prišiel aj premiér Peter Pellegrini, ktorého ochraňovali traja bodyguardi. Medzi pozvanými bola aj kontroverznná postzavička z Instagramu Alex Wortex, ktorá sa prezentuje poriadne odvážnymi outfitmi. Nemá problém ukázať sa takmer nahá, neholí si podpazušie, ani nohy a svoje ochlpenie na intímnych partiách tiež rada predvádza na verejnosti. Spoločnosť jej robil brat a v šoku z jej vizáže boli nielen viacerí prítomní ale aj samotný Pellegrini.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SITA, steDátum 22. augusta 2019
reklama:
reklama:
reklama: