Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pri požiari utrpel popáleniny na 70 % tela. Teraz si našiel lásku svojho života.

Par.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Požiar mu spálil až 70% tela. No ani to ho nezastavilo v tom, nájsť si lásku svojho života.

Pred rokom zažil hasič Daniel Lyon masívny požiar auta, ktoré sa dostalo do kolízie. Motor začal horieť a on jediný prežil. Táto havária mu však bohužiaľ znetvorila telo, ktoré mal pokryté na 70 % popáleninami.

„Všetko, čo som v tú chvíľu videl, boli plamene. A intenzívny pocit, že práve celé vaše telo horí, „povedal Lyon. Traja jeho kolegovia hasiči zomreli.

Tento nemysliteľný požiar ako jediný prežil.

Ohen.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Jediný dôvod, prečo je schopný vidieť, je ten, že zhodou okolností mal práve na očiach slnečné okuliare. Jeho rodičia si stále pamätajú, keď dostali telefonát od iného hasiča zasahujúceho pri tomto požiari.

„Povedal, že to vyzeralo, že Daniel beží ako anjel z pekelných plameňov,“ povedal jeho otec Dan Lyon.

Daniel mal popáleniny na 70 % tela.

Chapec.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Po 14 operáciách v Seattli má nový vzhľad a predstavte si, našiel si aj lásku svojho života. Pred incidentom bol Lyon úplne slobodný a bez záväzkov, teraz našiel niečo skutočného. Jeho priateľka Megan Lanfear sa stala jeho „skalou“ počas jeho zotavovania.

„Keď tvoj priateľ zažije takúto nehodu, budeš chcieť, aby si tu bol vtedy pre neho,“ povedala Lanfear. „Po všetkom, čím si prešiel, stále má vždy úsmev na tvári. Pretože je silný, statočný a je to naozaj dobrý človek. „

Po nehode si našiel lásku svojho života.

Parik.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Vďaka svojej pružnosti bol schopný vytvoriť si nový život, preto naňho môžu byť všetci právom hrdí.  „Najväčšia vec, ktorú pre mňa niekto môže urobiť, je emocionálna a psychická pomoc“.

Prežil hrôzostrašný požiar a teraz žije nový život!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 20. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: