Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena si po dvoch rokoch dala dolu masku, ktorú nosila kvôli popáleninám. A takto vyzerá teraz.

Maska.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Žiarlivá žena jej znetvorila tvár. No po dvoch rokoch vyzerá opäť k svetu!

Dana Vulin išla v jeden večer spať ako každý iný deň. No ani vo sne by nečakala, čo sa jej stane po prebudení. Ráno stála vedľa nej žena, ktorá povedala: „Dobrý deň, Dana.“ Dana ju hneď spoznala. Bola to Natalie Dimitrovska, žiarlivá, teraz už exmanželka, muža menom Edin, ktorú Dana stretla raz na silvestrovskej oslave. Natalie, ktorá mimochodom užívala aj drogy, hodila fľašu s metylalkoholom na Danu. A zrazu vytiahla zapaľovač a podpálila ju.

Dana veľmi trpela, popáleniny jej znetvorili celú tvár.

Maska1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

„Bola som okamžite v plameňoch,“ povedala Dana. „Bola som ako ohnivá guľa.“ Sused ju počul volať o pomoc a našiel ju ležať v sprche. Rýchlo zavolal záchranku a Dana bol prevezená do nemocnice. Potom, čo utrpela mučivú bolesť z jej popálenín, bola nútená nosiť masku na tvári.

Natalie Dimitrovska bola posadnutá predstavou, že jej manžel má pomer s Danou a ohrozovala ju niekoľko týždňov. Nakoniec to dospelo až k tejto katastrofe.

Po dvoch rokoch si konečne mohla dať dole masku.

Maska2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Masku na tvári musela nosiť dlhé dva roky. „Nemám žiadne výrazy na tvári, nemôžete mi vidieť pusu ani môj nos, môžete doslova vidieť iba moje očné buľvy, dokonca bez obočia. Pripadám si ako anonymné nič, to je ten najlepší spôsob, ako to opísať. “ 

No konečne po dvoch rokoch si Dana dala masku dole. A čo chcela, aby ľudia videli, keď odhalí svoj nový vzhľad?
„Dúfam, že uvidíte silu, sebavedomie, sebaúctu, odvahu, odhodlanie a dúfam, že uvidíte aj jazvy, pretože to je teraz súčasťou mňa a to je nová Dana“, povedala. Snažila sa slovami opísať, ako sa cíti, keď prvýkrát vyšla pred publikum.
„Je to ohromujúce a som rada, že môžem teraz opäť začať žiť svoj život,“ povedala.

Teraz sa opäť cíti ako človek.

Masksa3.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Natalie Dimitrovska nakoniec dostala 17 rokov väzenia za ublíženie na zdraví. A Dana sa konečne znovu cíti ako človek a pokojne môže chodiť na verejnosť a so sestrou na kávu.

Po dvoch rokoch si dala žena dole masku!

https://www.youtube.com/watch?v=dbFmnGxtHEA

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 11. septembra 2016Zdroj www.metdaan.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: