Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Príbeh ich lásky dojíma svet. Vojnový veterán sa svojou priateľkou stretol po 70-tich rokoch!

Horizon33_2016 2 11_12 13 19.png
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

93-ročný veterán z druhej svetovej vojny Norwood Thomas z USA sa po viac ako 70-tich rokoch stretol zo svojou mladíckou láskou – Joyce Morrisovou, ktorá aktuálne žije v Austrálii. A takto dojímavo ich stretnutie prebiehalo.

Američan Norwood sa rozhodol, že sa musí so svojou vojnovou láskou stretnúť. Preto nasadol na lietadlo a z Virginie priletel do austrálskeho mesta Adelaide. Ako sa vyjadril pre denník The Guardian, stretnutie s Joyce bolo preňho tou najúžasnejšou vecou, ktorá sa mu v živote prihodila.

Keď sa Norwood a Joyce prvý raz v živote stretli, Joyce mala 17 a Norwood 21. Ich stretnutie sa odohralo v Londýne len deň pred vylodením v Normandii, kde bojoval aj parašutista Norwood. Hneď po vojne sa Norwood vrátil do USA a s Joyce bol prostredníctvom korešpondencie neustále v kontakte.

Horizon33_2016 2 11_12 13 9.png
youtu.beFoto: youtu.be

Norwood svoju lásku požiadal o ruku a zavolal ju žiť do USA, no dvojica sa akosi nepochopila a Joyce si myslela, že Norwood si našiel niekoho iného. Preto mu prestala písať a každý z nich povedal svoje „áno“ niekomu inému.

Horizon33_2016 2 11_12 14 15.png
youtu.beFoto: youtu.be

V roku 2001 zomrela Norwoodova manželka a Joyce sa po 30 rokoch manželstva rozviedla. No a minulý rok Joyce poprosila jedného zo svojich synov, aby jej na internete vyhľadal kontakt na Norwooda. Po krátkom pátraní sa mu podarilo nájsť kontakt na vojnového veterána a Joyce mu zavolala cez Skype. Krátko na to sa o ich príbeh začali zaujímať média a našli sa ľudia, ktorí sa vyzbierali a prispeli Norwoodovi na ďalekú cestu. A tak sa dvojica po viac ako 70-tich rokoch opäť stretla. A bolo to veľmi dojímavé…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 11. februára 2016Zdroj www.theguardian.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: