Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Láska až za hrob! Vojnový veterán spieval svojej manželke na smrteľnej posteli ich pesničku…

Horizon33_2015-9-22_11-43-0
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Keď 92-ročný veterán z druhej svetovej vojny Howard odchádzal na front, zaspievala mu jeho manželka Laura (93) na rozlúčku pesničku You´ll Never Know. Odvtedy považovali túto pesničku za tú „ich“…

Laura a Howard boli manželmi 73 rokov a z nasledujúceho videa je jasné, že láska ich vzťah neopustila ani po toľkých rokoch.

Video, pri ktorého sledovaní nezostane jedno oko suché, vzniklo v nemocnici a zachytila ho ich vnučka Erin. Dojímavvé video, v ktorom obaja manželia plačú, sa začalo okamžite šíriť internetom. Howard v ňom totiž svojej Laure zaspieval práve pesničku You´ll Never Know.

Horizon33_2015-9-22_11-43-0
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Tú vraj manželia spoločne spievali na každej rodinnej oslave, a tak sa niet čo čudovať tomu, že pesničku okamžite spoznala aj ťažko chorá Laura, ktorá prekvapene vydýchne a povie: „On ma má rád.“ Howard sa zasmeje a pokračuje v speve…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 22. septembra 2015Zdroj designtaxi.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: