Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

To, čo urobil tento študent pre svojho obľúbeného športovca, ktorý sa zranil, dojíma internet

T.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
img.buzzfeed.com
reklama:
reklama:

Keď sa okolo nás deje toľko zlého, nemali by sme zabudnúť vidieť aj to dobré. Dobro je totiž všade, len musíte mať oči otvorené…

Toto je 21-ročná Kacie Hay a jej kamarát Zack a obaja spolu študujú na univerzite. Kacie spoznala Zacka vďaka programu Lifelink, ktorý pomáha študentom so špeciálnymi potrebami zapojiť sa do študijného programu. No a vďaka tomuto programu chodí Zack na rôzne kurzy na univerzite, a jedným z nich je fitness chôdza, na ktorú chodí aj s Kacie.

Horizon33_2017 10 6_12 34 56.jpg
img.buzzfeed.com

Takto si dvojica vychutnáva spoločné prechádzky.

Horizon33_2017 10 6_12 35 13.jpg
img.buzzfeed.com

Zack je veľkým fanúšikom športovcov na univerzite a jeho najobľúbenejší sú hráči amerického futbalu. Kacie o Zackovi povedala: „Keď príde do triedy, pozdraví sa každému zvlášť a raz sa takto pozdravil hráčovi futbalu Torrencovi Brownovi. Torrence mu podal ruku a odvtedy, vždy, keď ho Zack videl, sa pri ňom zastavil a prehodil pár slov.“

Pred časom však Torrence utrpel zranenie kolena a musel sa všade pohybovať na vozíku. Zack sa preto rozhodol, že mu daruje koláčiky, aby sa mu polepšilo.

Horizon33_2017 10 6_12 35 23.jpg
img.buzzfeed.com

Zack si povedal, že to bude dobrý nápad, a matka jeho kamarátky Kacie mu pomohla a koláčiky upiekla. „Bol taký natešený, že môže dať Torrencovi koláčiky a odkaz, že hneď ako ho zahliadol, rozbehol sa k nemu a koláčiky mu daroval so širokým úsmevom na tvári,“ povedala Kacie.

Horizon33_2017 10 6_12 35 41.jpg
img.buzzfeed.com

Torrence bol z tohto gesta úplne dojatý a nadšený a Zacka musel za to, čo preňho spravil, objať. „Zack je takýto, je to úplný poklad a urobil by pre každého čokoľvek,“ povedala o ňom jeho kamarátka.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 6. októbra 2017Zdroj www.buzzfeed.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: