Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dojímavé video: Ash Hardell zavolala svojej mame, aby sa jej zverila s tým, že je transexuálka

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ash Hardell o sebe nerada rozmýšľa ako o dievčati, no rovnako sa nechce nazývať ani chlapcom. Zavolala svojej mame, aby sa jej zverila so svojimi pocitmi. Nechce pred rodinou nič skrývať.

Ash Hardell je youtuberka, ktorá tvorí videá o svojom bežnom živote. Podporuje LGBTQIA + komunitu a svojimi edukatívnymi videami na túto tému pomáha mnohým dospievajúcim, ale aj dospelým pochopiť, kým sú.

Komunita LGBTQIA + sa zaoberá právami homosexuálov, bisexuálov, transexuálov…

Ash dokonca aj napísala knihu, ktorá okrem vysvetlenia rôznych pojmov a toho, o čom táto komunita je, pomôže ľudom nájsť a naučiť sa rozprávať o svojej sexuálnej a rodovej identite.

Ash mame počas ich telefonátu vysvetlila svoju situáciu, pričom neudržala emócie a viackrát sa rozplakala. Jej mama všetko pochopila, reagovala úžasne a prejavila úprimný záujem o svoju dcéru pýtaním sa rôznych otázok ohľadne jej okolností.

www.youtube.com

Ash sa mame zverila aj s tým, že si chce dať kompletne odstrániť prsníky, proti čomu tiež nenamietala.

Tento telefonát, počas ktorého sa Ash nahrávala na video ukázal, aký krásny vzťah má so svojou matkou. Mohla sa s ňou úprimne porozprávať o všetkom s úsmevom na tvári, ktorý jej určite zostal dlho aj po skončení hovoru.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 1. marca 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: