Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Úžasné video dojíma svet! Pozri sa, ako zareagoval otec, keď mu povedali, že sú gayovia!

Horizon33-2015-1-17-12-12-30
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Ako asi zareaguje otec, keď mu jeho dvaja synovia oznámia, že sú homosexuáli? No len sa pozri…

Títo dvaja 19-roční bratia-dvojičky menom Austin a Aaron pracujú ako modely a majú pred sebou celkom sľubnú budúcnosť. Na YouTube zavesili video, v ktorom vysvetľujú, že v roku 2015 chcú byť voľní a čistí.

Zavolali preto svojmu otcovi, s ktorým sú si veľmi blízki, aby mu obaja oznámili, že sú gayovia! Aaron začne vo videu vysvetľovať, že mu chcú obaja niečo povedať. Potom sa mu zlomí hlas a povie: „Som gay…a Austin tiež.“ Veľmi silná chvíľka nastala vtedy, keď Austin začal otcovi vysvetľovať, že nechcú stratiť ten blízky vzťah, ktorý s ním majú. A ako zareagoval ich otec?

„Vy viete, že vás milujem, to sa nikdy nezmení! Musíte si žiť svoje životy a žite ich tak, aby ste z nich mali radosť. Nemôžem zrušiť to, že som vašim otcom. A nebudem tu sedieť a hovoriť vám, že nie ste gayovia alebo sa pýtať prečo, či chcieť od vás, aby ste sa zmenili. Ste takí, akí ste. Vy sami to viete najlepšie. Žite spokojne ďalej svoje životy, to je jediné, čo môžete v živote robiť. Žiť!“

Celé video sa končí posolstvom dvojčiat, v ktorom hovoria o tom, že by chceli, aby bol každý sám sebou. Video videlo už viac ako 8 miliónov ľudí! Aký je tvoj názor na niečo takéto?

.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 17. januára 2015Zdroj youtube.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o, youtube.com, video: youtube.com
K téme