Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Markizácka hviezda Juraj Loj: Horúce zábery s chlapom v posteli!

Juraj Loj
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Juraj Loj Foto: reprefoto totalfilm
reklama:
reklama:

V novom filme to poriadne rozbalí. Slovenský herec Juraj Loj, ktorý je považovaný za jedného z najsexi hercov u nás účinkuje v nanovšom českom filme podľa skutočnej udalosti ako jedna z hlavných postáv. Na tom by nebolo nič zlé, no tentoraz nehrá osudového muža žiadnej ženy, ale naopak. Strihne si horúce scény s mužom.

Loj získal úlohu homosexuála a celý príbeh filmu je o liečiteľovi Jánovi Mikoláškovi, ktorého stvárnil český herec Ivan Trojan. Okrem základného príbehu sa však v príbehu rozohráva aj ten milostný a to práve medzi Lojom a Trojanom. „František je mladý muž, ktorý prišiel hľadať prácu. Jeho odvaha, sebaistota a chuť žiť ho svojím spôsobom predurčili na to, aby sa stal pomyselným pilierom v Mikoláškovom živote,“ povedal Loj na margo svojej postavy. Ten je pritom v takmer celom filme, keďže hrá nielen milenca, ale aj asistenta Trojana.

Film sa pritom do kín dostane už 26.marca a nebude chýbať ani vášnivá milostná scéna v posteli. „Bola to asi najzložitejšia postava, akú som kedy vo filme hral. Zvláštna a veľmi rozporuplná. Mikolášek je schopný počas jednej scény sympatie získať a hneď ich zase stratiť, a to sa odohrá napríklad aj trikrát,“ povedal Trojan. Film natočila poľská režisérka Agniezska Holland a dala mu názov Šarlatán. Príbeh je inšpirovaný skutočnými osudmi liečiteľa Jana Mikoláška, na ktorého sa v priebehu niekoľkých desaťročí obracali s prosbou o pomoc státisíce ľudí zo všetkých spoločenských vrstiev vrátane najvýznamnejších osobností politického a kultúrneho života. Mikolášek je človek bez odborného lekárskeho vzdelania, ale s nevšedným a nevysvetliteľným nadaním diagnostikovať a pomocou byliniek liečiť choroby, s ktorými si ani doktori nevedia rady. Jeho mimoriadne schopnosti sú však vykúpené bojom s vlastnými démonmi. Liečiteľstvo je jeho vnútornou spásou a ochranou pred sebou samým.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 27. februára 2020
reklama:
reklama:
reklama: