Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento homosexuál túžil po dieťati! Vynosila mu ho vlastná matka!

tit3-640x360-1
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Všetci veľmi dobre vieme, že inak orientovaní ľudia to majú v dnešnej dobe ťažké. A hlavne vtedy, ak túžia po dieťati. Preto sa 27-ročný Kyle rozhodol pre šokujúce a radikálne riešenie!

Keď mal Kyle 19, uvedomil si, že je gay, a priznal sa s tým svojej matke Anne-Marie a nevlastnému otcovi Alanovi. Jeho rodičia sa rozviedli, keď mal len 5 rokov. Taktiež prezradil, že vždy túžil po dieťati. Keď mal 24, začal sa informovať o tom, ako by sa mohol stať otcom. Adopciu odmietal, pretože túžil po vlastnom potomkovi. Niekoľko kliník pre náhradné materstvo ho odmietlo, pretože bol slobodný.

Preto sa rozhodol osloviť rodinnú príslušníčku, ktorá súhlasila, avšak jej zdravotný stav jej nedovoľoval ďalšie tehotenstvo. V tej chvíli prišla s riešením Kylova matka. Zvážila všetky možnosti, a rozhodla sa, že ona to dieťa vynosí. Pochybnosti mal zo začiatku aj Kyle, pretože sa bál o matkino zdravie, no napokon súhlasil.

Zákrok, pri ktorom Annino vajíčko umelo oplodnili Kylovými spermiami, stál približne 14 000 libier. Niekoľko týždňov po zákroku sa vyskytli komplikácie, keď Anne-Marie začala krvácať. Obaja sa zľakli, že potratila, no dieťa prežilo! Po deviatich mesiacoch sa cisárskym rezom na svet dostal malý Miles :-)

https://www.youtube.com/watch?v=qaca1Jge8Ok

Spočiatku bola oficiálnou matkou Milesa Anne-Marie a Kyle bol jeho otcom a bratom zároveň. No nikdy nepomyslel na to, že by ho mal brať ako brata. Od začiatku to bol jeho syn. Trvalo niekoľko týždňov, kým sa Kylovi podarilo vybaviť všetky papiere a Milesa si mohol legálne adoptovať s tým, že v rodnom liste je jeho matka neznáma.

Kyle s Milesom žijú v dvojizbovom byte v Doncasteri. So starostlivosťou o Milesa mu pomáhajú rodičia, ktorí si malého vnúčika veľmi užívajú :-) Veď čoskoro sa o neho budú starať viacej, pretože Kyle sa rozhodol vrátiť do svojej práce v supermarkete. Momentálne si žiadneho partnera nehľadá, je šťastný tam, kde je :-)

Ak sa chceš dozvedieť viac, môžeš si pozrieť aj video :-)

https://www.youtube.com/watch?v=qaca1Jge8Ok

.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor AďaDátum 15. marca 2015Zdroj www.dailymail.co.uk © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., www.youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: