Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Úprimná spoveď ženy, ktorú v dvanástich znásilnili a ona otehotnela! Ako to dopadlo?

Bez názvu
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Znásilnenie je veľmi chúlostivá téma. No bohužiaľ veľmi častá. Podľa amerických štatistík dokonca viac ako 250 000 amerických žien je počas roka znásilnených. Lianna Rebolledo sa rozhodla uverejniť svoj ťažký životný príbeh, ktorý možno motivuje ostatné ženy, ktoré prežili to isté, čo aj ona.

Keď začne Lianna rozprávať, určite ťa zamrazí pri predstave toho, čo zažila! Mala len 12 rokov, keď ju na ulici napadli a znásilnili dvaja muži! Aj keď sa osprchovala niekoľkokrát, nemohla to zo seba zmyť. Preto sa rozhodla spáchať samovraždu, ktorá sa jej našťastie nepodarila a priviedla ju do nemocnice. Tam jej doktor oznámil, že je tehotná!

Rozhodla sa dieťa si nechať, pretože interrupcia by nezmazala všetku bolesť, ktorú v sebe cítila. Aj napriek tomu, že ona sama bola dieťa, svoju dcéru vychovávala s láskou a radosťou.

Musela síce pracovať na dvoch miestach, ale spoločne všetko zvládli! Dcéra Janette je na svoju matku veľmi hrdá a ďakuje jej za to, že sa jej nezriekla. Teraz už má 22 a študuje na univerzite.

Určite si aj ty pozri dojímavú spoveď 35-ročnej ženy, ktorá spomína na svoj ťažký život.

https://www.youtube.com/watch?v=bxQuFZ7PjL8

.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor AďaDátum 9. marca 2015Zdroj www.godfruits.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., www.youtube.com , video: www.youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: