Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Šokované celebrity zo smrti krásnej fotografky. Slová plné bolesti po brutálnej vražde…

Viola Macáková
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Viola Macáková Foto: Facebook Viola Macáková
reklama:
reklama:

Ohavný čin, ktorý sa odohral ešte 11.11. v bratislavskom prístave otriasol celou slovenskou verejnosťou. Aj známy moderátor a herec Ludwig Bagin poznal fotografku a modelku Violu Macákovú († 34). Tú našiel dobitú, zrejme aj znásilnenú a podchladenú medzi Prístavným mostom a mostom Apollo náhodný okoloidúci. A aj napriek tomu, že po privolaní záchranárov komunikovala a bola pri vedomí, po prevoze do nemocnice zraneniam podľahla.

„Ahojte. Ťažko sa mi to píše. Mnohí ste videli reportáž aj čítali, čo sa s Violkou stalo. Je to to najstrašnejšie, akým hrôzostrašným spôsobom mohol niekto tak úžasný a nádherný nielen zovňajškom, ale hlavne srdcom a krásnou dušou z tohto sveta odísť. Absolútne verím v cudzie zavinenie a dúfam, že tú beštiu, čo to spôsobila nájdu. Napriek tomu, nechcem písať žiadne unáhlené uzávery. Stále je to nevyriešené, záhadné a mimoriadne prestrašné. Zajtra je s ňou aj rozlúčka v jej práci v Best English na Dunajskej 4. Práve som im telefonoval, či vedia, že sa k ním chystá asi veľa ľudí. Boli prekvapení, ale sú s tým ok. Tí čo ste ju poznali, asi by sme mohli urobiť pietnu spomienku tiež a možno zistiť, či vieme byť akokoľvek nápomocní, rodine, najbližším, či polícii. Detaily o vyšetrovaní neviem, a zatiaľ ani viac radšej nebudem zverejňovať. Spojme sily ako sa dá. Objímam vás a v duchu aj to neuveriteľné žieňa, ktoré sme všetci úprimne milovali. Buďme opatrní a majme sa radi,“ napísal na sociálnu sieť Bagin. 

K tomu sa pridal aj spevák kapely HEX a moderátor Peter Šarkan Novák. „Je mi z toho strašne zle, smutno a zúfalo zároveň. Violu som z videnia poznal, bola vždy usmiata, krásna, až tak oldschool skromná baba a vraj vo svojej práci veľmi šikovná. Veľmi ma to zasiahlo. Najúprimnejšiu sústrasť jej rodine, zároveň verím, že na tento ohavný čin nasadia najlepší vyšetrovací tím, akým Bratislava disponuje,“ doplnil Šarkan svojho kolegu. Macáková bola medzi kolegami z brandže naozaj obľúbená, poznala ju napríklad aj dcéra herca Petra Bathányho. Tá na Instagrame zdieľala spoločné fotky so známou fotografkou a príležitostnou modelkou. Viola bola zároveň učiteľkou angličtiny, z jej smrti sú jej kolegovia v absolútnom šoku. Čo sa v osudný večer stalo, je otázne. Momentálne prebieha vyšetrovanie a polícia poskytla iba zopár vyjadrení. „Môžeme potvrdiť, že dňa 11. 11. v čase okolo 9.00 hod. sme prijali oznámenie o náleze podchladenej ženy na Prístavnej ulici v Bratislave. Privolaní záchranári sa ženu pokúsili oživiť, avšak bezúspešne. Privolaný súdny lekár na mieste cudzie zavinenie nevylúčil ani nepotvrdil. Pre zistenie presnej príčiny smrti bola nariadená pitva,“ vyjadrila sa pre nás hovorkyňa bratislavskej polície Veronika Slamková.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: