Brutálny útok na známu fotografku: Znáslnili ju a nechali ju pohodenú v prístave!

Zdieľať
V bratislavskom prístave našli mladú fotografku
V bratislavskom prístave našli mladú fotografku Foto: STU, Facebook V.M.

Jeden s najhorších útokov s fatálnymi následkami sa odohral pred týždňom. Známa slovenská fotografka a modelka Viola Macáková zomrela potom, ako ju mali najskôr znásilniť a nechať ju v bratislavskom prístave. Tam našli podchladenú mladú 35 ročnú ženu, ktorá však po prevoze do nemocnice zomrela. O brutálnom útoku informovala televízia JOJ.

„Môžeme potvrdiť, že dňa 11.11.2019 v čase okolo 09:00 h sme prijali oznámenie o náleze podchladenej ženy na Prístavnej ulici v Bratislave. Privolaní záchranári sa ženu pokúsili oživiť, avšak bezúspešne. Privolaný súdny lekár na mieste cudzie zavinenie nevylúčil ani nepotvrdil. Pre zistenie presnej príčiny smrti bola nariadená pitva,“ povedala hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ SR v Bratislave Veronika Slamková. Violu našli na brehu Dunaja medzi Prístavným mostom a mostom Apollo.

Podľa informácií, ktoré z polície, mala mladá žena obrovské bolesti, bola dobitá avšak snažila sa komunikovať. Objavil ju náhodný. okoloidúci, ktorá okamžite zalarmoval políciu aj záchranárov. Podľa Jojky mala vážne zranenia na viacerých častiach tela a tak nastal okamžitý boj o záchranu jej života. „Z dobre informovaných zdrojov sme sa dozvedeli, že jej zranenia boli veľmi vážne a bola doslova ubitá na smrť. Dosiaľ neznámy páchateľ alebo páchatelia ju mali tĺcť po členkoch, mala rozsiahle devastačné poranenia análneho otvoru od neznámeho predmetu, dokonca jej zlomili stavec,“ zaznelo v Krimi novinách televízie.

„Vzhľadom na štádium prípravného trestného konania, ktoré je neverejné, ako aj z dôvodu, aby nedošlo k sťaženiu či zmareniu prebiehajúceho vyšetrovania, bližšie informácie k tomuto prípadu v súčasnosti nie je možné poskytnúť. Policajný zbor nebude až do doby, kedy to situácia umožní, informovať verejnosť o čiastočných výsledkoch vyšetrovania, pokiaľ nebudú doručené konečné znalecké posudky vrátane znaleckého posudku z pitvy,“ dodala ešte Slamková. Posledná rozlúčka bude dnes v jej rodnej Snine. Macáková bola fotografkou a v neďalekom hoteli organizovala výstavu svojej tvorby. Okrem toho učila aj v jazykovej škole.

Fotografka učila aj na jazykovej škole
Fotografka učila aj na jazykovej škole Foto: Facebook Jazyková šola Best English

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom