Otrasné! Rodičia dali do nemocničnej izby svojej dcéry kameru a natočili jej znásilnenie!

Zdieľať
tit koma znasilnenie

Julie ležala v nemocnici v kóme a jej rodičia dali do izby kameru, pretože chceli mať zaznamenané všetky jej pokroky. Vďaka kamere však zistili hroznú vec – ich dcéru pravidelne znásilňoval ošetrovateľ!

Julie Henson je v podstate mozgovo mŕtva a je pripútaná na ložko v nemocnici v Colorade. Po tom, čo jej v roku 2011 kolega zo srandy podtrhol stoličku a ona spadla tak, že si udrela hlavu o stenu, trpela silnými bolesťami hlavy. Následne jej opuchol mozog a vytvorila sa jej cysta. Preto musela ísť na operáciu a podľa lekárov bola šanca jedna k miliónu, že sa operácia nepodarí. Bohužiaľ, nepodarila sa a Julie zostala v nemocnici s ťažkým poškodením mozgu.

Rodičia však verili, že sa jej stav zlepší. Preto dali do jej izby naištalovať kameru, aby zachytili prípadné pokroky v zdravotnom stave svojej dcéry. Kamera však zachytila niečo, čo nikto nečakal! Rodičia totiž pri prezeraní záznamov zistili, že ich bezmocnú dcéru pravidelne znásilňoval jeden z ošetrovateľov – 34-ročný Paul Bugarcic.

1411534137934_wps_54_Nurse_sentenced_for_assau
Foto: CBS 4 Foto: www.imgur.com

„Nemohla sa brániť! Keby sme to náhodou nenatočili, tak by v tom pokojne pokračoval. Je to strašné, my sme mu verili, že sa dobre stará o našu dcéru,“ uviedla pre CBS 4 matka Julie. Zvrhlý ošetrovateľ dostal za opakované znásilnenie pacientky 15 rokov basy.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom