Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž dva roky predstieral kómu! Mal to všetko dobre premyslené…

Horizon33_2014-10-24_11-34-7
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Dva roky predstieral tento Brit ochrnutie a pravidelné upadanie do kómy! Chcel sa totiž vyhnúť trestnému stíhaniu.

Alan Knight z mesta Swansea vo Walese mal na krku obvinenie z toho, že z účtu svojho suseda, ktorý trpí Alzheimerovovu chorobou, ukradol 50-tisíc eur.

Keď sa začalo vyšetrovanie prípadu, Alan tvrdil, že má ochrnuté všetky končatiny a upadáva do kómy. Dokonca sa nechal hospitalizovať a lekárom tvrdil, že máva záchvaty sprevádzané kŕčmi. A všetko len preto, aby sa vyhol súdu!

Dva roky sa Alanovi darilo klamať lekárov a svoje okolie, no pred časom ho odhalila bezpečnostná kamera v obchode, ktorá ukazuje, že Alan v pohode šoféruje auto a nakupuje. K usvedčeniu podvodníka pomohla tiež jeho zákaznícka karta, ktorú použil pri nakupovaní.

Alan sa napokon dostavil pred súd na invalidnom vozíku a s „golierom“ na krku. Obvinili ho z 19 trestných činov, medzi ktorými je aj falšovanie úradných listín či krádež. Sudca sa vyjadril, že Alan je veľmi dobrým hercom.

.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 7. marca 2015Zdroj youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: