Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Lekári chceli ženu odpojiť od prístrojov, lebo jej už nebolo pomoci. No keby si v sekunde nevšimli jej prst, bol by naozaj koniec.

koma
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Táto žena mala neskutočné šťastie v nešťastí, že si všimli jej prst na nohe! 

Sam Hemming je 22-ročná študentka, ktorá bola účastníčkou zdrvujúcej autonehody. Hodiny strávila na operačnom stole, až nakoniec ostala v kóme. Lekári boli už bezmocní. Mysleli si, že jej mozog je už mŕtvy a rodinu pripravovali na najhoršie.

https://www.youtube.com/watch?v=39bOGMRxTtE
www.youtube.com

No našťastie sa lekári mýlili. Sam pár sekúnd predtým, ako ju chceli odpojiť od prístrojov, pohla prstom na nohe. Bol to pre všetkých obrovský šok, no najmä pre rodičov, ktorí si mysleli, že ich dieťa už navždy stratili. Netrvalo dlho a jej stav sa zlepšil. Pustili ju z nemocnice a doma začala robiť veľké pokroky v liečbe a pomaly sa dostávala do normálneho života.

https://www.youtube.com/watch?v=39bOGMRxTtE
www.youtube.com

Sam mala obrovské šťastie v nešťastí, že si vôbec niekto v tej chvíli všimol jej prst. Lebo keby nie, tak nechceme ani len pomyslieť na to, ako by to naozaj skončilo.

Ženu delili od smrti sekundy!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 3. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: