Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ženu pri kosení trávnika niečo poštípalo. Po siedmich rokoch prišli na to, z čoho má tieto nepríjemné vyrážky.

Odky.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Žena trpela neuveriteľných sedem rokov nepríjemnými vyrážkami. Až potom prišli lekári na ich príčinu!

Jedného dňa žena menom Calvina kosila doma v Oklahome trávnik, keď zacítila, že ju niečo štiplo do členka. Až neskôr sa jej objavil tmavý svrbiaci pľuzgier na končatine. Po chvíli sa jej pľuzgiere začali šíriť po celom tele.

Dermatológ jej povedal, že musí mať problém s nervami. Ostatní lekári pripisovali vyrážky k alergiám. Ale žiadne lieky nezastavili tie podivné vyrážky a ich svrbenie.

Vyrakzy.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Calvina mala zo života hotové peklo. Neutíchajúce svrbenie jej spôsobovalo až krvácanie. Husté, tvrdé a guľaté vyrážky sa jej objavil na bruchu, chrbte a na nohách. Našťastie ušetrili jej tvár. Všetky aspekty jej života boli ovplyvnené, od kariéry, až po spoločenský život. Po siedmich rokoch života s nediagnostikovaným stavom pokožky Calvina statočne zdieľala svoj príbeh. Každý lekár, ktorý to zaregistroval, povedal, že nikdy nič podobné nevidel.

Lekari.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Calvina tiež priznala, že bola centrom pozornosti na verejnosti. „Ak som mala na sebe krátke rukávy a uvidel ma niekto, kto ma nepoznal, hovoril: „Panebože, čo to je? Nedotýkajte sa jej„, povedala. Po dlhých siedmich rokoch utrpenia sa našla konečne lekárka, ktorá odhalila skutočnú príčinujej ochorenia. Lekári robili celé roky veľkú chybu, pretože nikdy neskúmali jej imunitný systém. Potom, čo jej doktorka Batra urobila sériu testov, bola konečne schopná diagnostikovať podivný stav Calviny, ktorý znel: urtikálna vaskulitída (zriedkavé autoimunitné ochorenie) a hypotyreóza (znížená funkcia štítnej žľazy).

Lekarka.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Calvina konečne po siedmich rokoch vie, že za všetkým bola jej imunita, ktorú, bohužiaľ, žiadny lekár neriešil. Teraz je šťastná a vďaka účinnej liečbe môže viesť opäť plnohodnotný život.

Po siedmych rokoch prišla lekárka na jej diagnózu!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 1. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: