Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Jej syn trpel zvláštnou kožnou chorobou a lekári mu nedokázali pomôcť. Vzala všetko do vlastných rúk a chlapček sa uzdravil.

Skin 5 664x498.jpg
8
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: isaiahquinn.blogspot.com

Hoci moderná medicína je dnes na veľmi vysokej úrovni, stále sa nájdu ochorenia, s ktorými si nevie dať rady ani moderné lekárstvo. Lekári totiž nie sú čarodejníci a občas sa stane, že danému ochoreniu nedokážu plne porozumieť a nevedia, ako ho liečiť.  No a presne s týmto sa stretla mama malého chlapčeka menom Isaiah.

Keď mal syn Stephanie Smithovej tri mesiace, začala sa mu po celom tele vysušovať pokožka a vytvárali sa mu na nej škaredé rany, ktoré sa rozširovali a zhoršovali. Pokožka mu krvácala, robili sa mu na nej chrasty a odlupovala sa.

Skin 1 1.jpg
isaiahquinn.blogspot.comFoto: isaiahquinn.blogspot.com

Vzala preto synčeka k detskému lekárovi a niekoľkým kožným lekárom, podľa ktorých išlo a silnú formu ekzému. Preto mu predpísali steroidovú liečbu. Tá mu spočiatku pomáhala, no po čase sa príznaky vrátili v ešte horšej podobe.

Skin 7 664x374.jpg
isaiahquinn.blogspot.comFoto: isaiahquinn.blogspot.com

Takto to pokračovalo niekoľko týždňov a lekári boli v koncoch. Chlapček mal obrovské bolesti a jeho mama bola bezradná. Keď mal Isaiah päť mesiacov, jeho zdravotný stav sa zhoršil natoľko, že skončil v nemocnici.

Skin 4.jpg
isaiahquinn.blogspot.comFoto: isaiahquinn.blogspot.com

Chlapčeka držala po návrate z nemocnice v izolácii od okolitého sveta, pretože sa bála zanesenia infekcie do otvorených rán. Ruky mu zabalia tak, aby sa nemohol škriabať a od bolesti mu uľavovala len studená voda. Neplakal len vtedy, keď ležal vo vaničke so studenou vodou.

Skin 6 664x374.jpg
isaiahquinn.blogspot.comFoto: isaiahquinn.blogspot.com

Svojho syna sa nemohla poriadne dotknúť a už vôbec ho nemohla objať tak, ako by chcela. Lekári jej nedokázali pomôcť,  a tak začala pátrať na internete. Na internete našla mnoho mám, ktoré riešili rovnaký problém ako ona. Zistila, že liečba steroidmi chlapcovi vôbec nepomohla, a tak prestala krém od lekárov používať. Namiesto neho začala syna natierať doma vyrobenými mliekami a masťami.

Skin 8 664x498.jpg
isaiahquinn.blogspot.comFoto: isaiahquinn.blogspot.com

Dozvedela sa, že zinok a citrónová tráva môžu chlapcovi pomôcť, a tak to vyskúšala. Desať mesiacov od ukončenia steroidovej liečby bola chlapcova pokožka zdravá a bez akýchkoľvek poranení. Dnes je z neho šťastný trojročný chlapček a Stephanie zverejnila svoj príbeh, aby informovala všetkých, ktorí sa trápia podobnými problémami.

Skin 9 664x762.jpg
isaiahquinn.blogspot.comFoto: isaiahquinn.blogspot.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 23. septembra 2016Zdroj boredomtherapy.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme , ,