Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ľudia sú pobúrení spôsobom, akým tento lekár zbavil len 4-dňové bábätko koliky. Čo na to hovoríte?

Horizon33_2016 9 13_13 1 40.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Mnohé mamičky vedia, čo to znamená, keď má bábätko koliku a bolí ho bruško tak veľmi, že preplače celý deň aj noc. Tento problém môže mať viacero príčin a od bolesti môžu bábätkám uľaviť nielen čajíky, ale aj lekár. To, čo urobil tomuto len 4-dňovému bábätku austrálsky lekár Rossborough, sa však stretlo s vlnou kritiky aj zhrozenia.

Malá Millicent sa trápila celú noc, nespala a plakala, pretože ju bolelo bruško. Ona aj jej mama boli už vyčerpané, preto mama zavolala doktora Rossborougha. No a ten mal okamžité riešenie problému, ktoré však mnohých ľudí šokovalo.

Horizon33_2016 9 13_13 2 3.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Pohľad to síce nie je príjemný, no mama malej Millicent povedala, že bábätko po tejto procedúre zaspalo a problémy s bruškom odvtedy nemalo.

Horizon33_2016 9 13_13 2 11.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Zdá sa teda, že doktor Rossborough vie, čo robí. Samozrejme, ak má vaše bábätko podobné problémy, zverte ho do rúk profesionála a odborníka. V žiadnom prípade to neskúšajte sami.

https://youtu.be/y96N9RR5Dig

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 13. septembra 2016Zdroj boredomtherapy.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: