Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mala len 30 kilogramov a lekári ju varovali pred smrťou. Pozrite sa, ako vyzerá teraz.

Zena 4.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Anorexia je vážne ochorenie, ktoré sa neraz končí bohužiaľ smrťou. Pozrite sa, ako s ňou bojovala táto žena!

V roku 2013, keď mala mladá Švédka Cazandra 19 rokov, trpela hroznou anorexiou. Mala iba 30 kg a bola samá kosť a koža. Jedného dňa bola hospitalizovaná, pretože jej telesná teplota sa stále znižovala. Lekári ju jasne informovali o jej dvoch zostávajúcich možnostiach. „Buď sa vzopriete a začnete bojovať alebo zomriete“.

Avšak, viac než na umieranie myslela na motiváciu a chcela zmeniť svoj život. Všetci z rodiny boli totiž vydesení a mali veľmi o ňu strach, zvlášť jej mladšia sestra.

Mala iba 30 kilogramov a bola na pokraji smrti.

651793ad16e7cde84c589f2e9444a627.png
www.instagram.comFoto: www.instagram.com

Ona sa rozhodla bojovať proti anorexii. Bol to tvrdý boj. Bohužiaľ, mnoho mladých ľudí zlyhá v tomto úsilí a je potrebné zaplatiť svojim životom. Toto našťastie nemusela Cazandra zažiť. Začala sa učiť o výžive, znovu sa naučila zdravej a vyváženej strave, hrala sa a chcela si znovu užívať život. Jej úspech je pôsobivý! Dnes je Cazandra v najlepšej forme, robí veľa športov a ukazuje svoje obrázky na internete. Chce pomôcť ostatným ľuďom trpiacim anorexiou tým, že im ukazuje, aký krásny môže byť život bez tohto ochorenia.

Rozhodla sa zmeniť svoj život.

Zenaa 1.jpg
www.instagram.comFoto: www.instagram.com

Počas anorexie mala tiež veľmi zlú pleť. Dnes vyzerá krásne a žiari šťastím. Cazandra sa stala úspešnou fitness trénerkou. Na jej Instagrame ukazuje, ako sa stravuje a ako športuje.

Teraz je z nej krásna fitness trénerka.

Zena 5.jpg
www.instagram.comFoto: www.instagram.com

Tam, kde predtým visela len holá koža cez kosti, sa teraz vynímajú svaly a ženské krivky. A tiež v bikinách vyzerá mladá žena veľmi pekne. Taká je pravda, má radosť zo života!

Konečne sa teší zo života a užíva si ho plnými dúškami.

Bez nazvu 3.jpg
www.instagram.comFoto: www.instagram.com

Bolo šťastie, že sa Cazandra rozhodla pre život a vyhrala tvrdý boj proti anorexii. So svoju prácou ako fitness trénerka a s jej fotoblogom dúfa, že pomôže druhým tiež začať krásny život. Je to silná, mladá žena!

Zena fitnes.jpg
www.instagram.comFoto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 18. septembra 2016Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: