Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neodpustiteľný zverský čin! Žena bola 300-krát znásilnená vlastným manželom!

r1-640x360
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Človek človeku vlkom by sa malo premenovať na vlk vlku človekom! Túto ženu počas dvoch rokov znásilňoval jej vlastný manžel! 

Anglický pár sa zosobášil až po narodení ich spoločnej dcéry. Sarah o ruku partner požiadal krátko potom, ako sa prvýkrát stretli. Iba 18-ročná Sarah vtedy pracovala v bare, no jej šéfka Charlieho nemala veľmi v láske. Po svadbe začalo to pravé peklo! Sarah musela svojmu mužovi povoliť rôzne zvláštne veci.

Medzi inými to bolo aj to, aby mohol mať k dispozícii tri prostitútky. V novembri 2013 sa však začali diať ešte zvláštnejšie veci. Ako povedala táto obeť pre This Morning, raz ráno sa zobudila a uvedomila si, že ju jej manžel v noci obťažoval. Keď odišiel do práce, išla k svojej susede. Povedala jej, že niečo je zle a chce svojho muža vymknúť. Tá jej poradila, aby zavolala políciu.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=C8vsz2rVaZQ
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Vyšetrovanie polície nabralo celkom rýchly spád. Rozhodli sa prezrieť si aj jeho počítač. To čo našli tam, ich totálne šokovalo! *shock* Bolo tam 316 videí, ako ju jej manžel v spánku znásilňuje! Policajti len povedali Sarah, že boli absolútne nechutné…

Podľa všetkého to vyzerá tak, že Charlie Tetley svoju ženu pravidelne nadrogoval, aby si s ňou potom mohol robiť, čo chcel. Využíval na ňu rôzne nástroje, vlastne veľa vecí, ktoré našiel v dome. Podľa portálu buzzfeed.com momentálne priznal 26 znásilnení, za čo si vo väzení odpykáva 12 rokov za mrežami. Sarah ale asi už nikdy nebude pokojne spávať…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor IvkaDátum 18. apríla 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: