Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Psík, ktorého týrali deti, sa dostal z najhoršieho a teraz by ste ho nespoznali

Pes.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Prípadov týrania zvierat je bohužiaľ naozaj veľa. Aby to však robili deti, to je už naozaj cez. Tento psík mal však šťastie a dobrí ľudia ho zachránili.

Je neuveriteľné, akí brutálni dokážu byť ľudia voči zvieratám. Niektorým nerobí problém mučiť, týrať a poškodzovať bezmocné živé tvory. Čo je najhoršie, schopné sú toho dokonca aj deti. Extrémne kruto sa správali deti v jednom meste v Turecku, ktoré zneužívali malého psíka.

Pes2.jpg
Foto: www.imgur.com

Deti hodili psíka do lepidla a následne ho potiahli cez bahno. Našťastie ho našli aktivisti za práva zvierat a zachránili píska v hodine dvanástej. Psík menom Pascal bol v hroznom stave. Hmota na jeho tele bola tvrdá ako cement, spôsobovala mu veľkú bolesť. Pri pohľade na psíka bolo aktivistom až do plaču.

Pes3.jpg
www.facebook.com

Okamžite začali Pascala ošetrovať. Prichystali mu teplý kúpeľ a poriadne ho očistili. To však nestačilo a bolo potrebné ho ostrihať. Aj napriek všetkému, Pascal sa dostal z najhoršieho. Bol veľký bojovník a už po troch mesiacoch by ste ho ani nespoznali.

Pes4.jpg
Foto: www.imgur.com

Vďaka aktivistom získal Pascal novú rodinu v Španielsku. Dúfajú, že zabudne na utrpenie, ktoré musel zažiť a bude si viesť krásny život bez mučenia a týrania. Je smutné, že niektorí ľudia a dokonca aj deti nemajú žiadnu úctu k nevinným zvieratám.

Pes5.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 2. januára 2018Zdroj www.hftg.co © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: