Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Putin je vraj smrteľne chorý! Podľa amerických médií trpí rakovinou a zostávajú mu tri roky života!

Vladimir Putin
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Russian President Vladimir Putin speaks at a news conference after the ASEM summit of European and Asian leaders in Milan, Italy, Friday, Oct.17, 2014. Putin met with Ukrainian President Petro Poroshenko and key Western leaders in an attempt to negotiate a full end to hostilities in Ukraine that could ease sanctions against Russia. (AP Photo/Vasily Maximov, Pool)
reklama:
reklama:

Putina údajne liečil jeho známy lekár z niekdajšieho východného Nemecka, kde súčasný ruský prezident v 80. rokoch pôsobil ako agent KGB

Ruský prezident Vladimir Putin sa snaží urýchliť svoje agresívne kroky voči susednej Ukrajine pod tlakom choroby. Podľa v pondelok zverejnených informácií amerického portálu International Business Times má ruský líder rakovinu. Portál sa odvoláva na prílohu denníka New York Post, podľa ktorého mal Putina liečiť jeho známy z niekdajšieho východného Nemecka, kde súčasný prezident Ruska v 80. rokoch pôsobil ako agent KGB. Podľa denníka NY Post mu dával aj steroidové injekcie, čo údajne vysvetľuje jeho viditeľne naliatu tvár.

Osemdesiatštyriročný lekár sa nedávno znechutený vrátil z Ruska, pričom dôvodom mala byť jeho nespokojnosť so správaním sa Putinovej ochranky. Informácie o povahe Putinovej choroby sa však líšia. Hovorí sa o rakovine pankreasu, čo je jedna z najsmrteľnejších chorôb a Putin má vraj pred sebou len tri roky života. Iné zdroje hovoria o nádore na mieche. S jeho ochorením má podľa britských zdrojov súvisieť aj prepustenie uväzneného ropného magnáta Michaila Chodorkovského. Putin si vraj tým chcel očistiť svoje svedomie, no predovšetkým zanechať za sebou mocnú krajinu a silný historický odkaz

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 28. októbra 2014Zdroj SITA, © SITA 2014, SITA/AP
reklama:
reklama:
reklama: