Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rodina si vzala psa z útulku. To, čo nasledovalo doma, im takmer roztopilo srdce.

74ed6ec52c7da6920255a016152dae9e.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Vystrašený psík z útulku dostal druhú šancu na lepší život. A takto sa mu dobre vodí v novej rodine. 

Fena stavača (anglický pointer) menom Nora nemalá ľahký život. Potom, čo bola zachránená neznámymi ľuďmi, bola umiestnená do útulku. Teraz je ale veľmi vystrašená a opatrná pred každým, kto sa k nej priblíži.

Elizabeth Spence Manitoba z Kanady si s rodinou vzala Noru domov. Síce tu nabrala trochu väčšiu dôveru v ľudí, ale aj tak zostala veľmi nervózna a bojí sa takmer všetkého. Veľkou výnimkou je najmladší člen rodiny, malý chlapček Archie. Ako Nora stretla prvýkrát malého Archieho, Elizabeth si okamžite všimla silné puto dôvery.

https://www.instagram.com/wellettas/
www.instagram.com

Keď uvidela, ako sa Nora ochraňujúco pritúlila k jej spiacemu dieťaťu, schmatla kameru a začala nahrávať najkrajšie scény. Nakoniec vyprodukovala celú kolekciu dojemných a úžasných vtipných fotografií.

https://www.instagram.com/wellettas/
www.instagram.com

Rodina má tri zachránené psy a tri mačky, ale je to práve Nora, ktorú malý Archie miluje najviac. Chlapec vyzerá, že sa cíti medzi labkami psa, ako v náručí svojich rodičov.

https://www.instagram.com/wellettas/
www.instagram.com

Elizabeth chcela tiež poukázať na to, že aj psy z útulku môžu byť jemné a dôveryhodné, aj keď majú traumatickú minulosť za sebou. „Niektorí ľudia váhajú, zobrať si psov, ako sú tieto, aby sa stali členmi ich rodiny, ale moja skúsenosť a moje obrázky dokazujú, že zachránené psy môžu byť najjemnejšie, milujúce a oni si naozaj zaslúžia šancu byť prijaté“, hovorí.

https://www.instagram.com/wellettas/
www.instagram.com

Samozrejme, že Noru a Archieho nikdy nenechávajú bez dozoru, keď sú spolu pri sebe a spia. Ale sú takí roztomilí, že každému pri pohľade na nich ide roztopiť srdce. Čo poviete, no nie sú užasní?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 17. októbra 2016Zdroj www.tierfreund.co © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: