Rozišli sa, či rozviedli, ale...Vianoce ich dali opäť dokopy. Tieto expáry boli na Štedrý deň opäť spolu

Zdieľať
Alena Pallová s exmanželom
Alena Pallová s exmanželom Foto: Instagram Alena Pallová

Rozišli sa, no koniec ich vzťahu ešte neznamená nenávisť na život a na smrť. Niektoré dvojice slovenského šoubiznisu ukázali, že vedia zahodiť prípadné rozpory z krachu ich vzťahu za hlavu a byť rodinou aspoň počas najkrajších sviatkov roka. Vianoce tak opäť dali dohromady napríklad missku Magdu Šebestovú s futbalistom Jánom Ďuricom a Alenu Pallovú s jej exmanželom Patrikom.

Šebestová sa pritom s Ďuricom rozišla len nedávno, ešte pred pár mesiacmi plánovali ich vzťah zachrániť a snažili sa dať dohromady. Dôvodom bola zrejme aj ich dcérka Ninka, ktorá je v ich živote to najdôležitejšie. Ako sa však zdá, aj napriek rozpadu niekoľkoročného vzťahu sa obaja snažia byť čo najlepšími rodičmi a preto aj na Štedrý deň boli spolu s ich rodinou. Fotkou, na ktorej sa spoločne snažia tváriť ako kompletná rodinka však stojí futbalista ďalej od svojej bývalej partnerky, ktorá sa do objektívu usmieva, akoby sa ani nerozišli.

Rovnako sak so svojim bývalým trávila vianočný čas aj celebritná doktorka Alena Pallová. Tá má syna s exmanželom Patrikom, dnes je však šťastne zadaná po boku komunálneho politika Branislava Becíka. Paradoxne s tým bola na Vianoce tieť, evidentne sa však vystriedal práve s jej bývalým mužom. Vianoce sú jednoducho najkrajšie sviatky roka a tak je jasné, že vtedy aj celebrity odhodia svoje problémy a prípadnú nevraživosť a aspoň na pár chvíľ sa z nich opäť stanú šťastné rodiny. Veď ich deti sa na Štedrý deň tešia najviac a vidieť svojich rodičov pohromade je aj pre nich zrejme to najkrajšie.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom