Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rozlúč sa so striebornou plechovkou Coly light. Coca-Cola opäť mení vzhľad

Coca cola.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.coca-colacompany.com
reklama:
reklama:

Známe strieborné plechovky, ktoré dlhodobo diferencovali Colu light od jej sladkého náprotivku, už onedlho v obchodoch neuvidíš.

Coca-Cola prepracovala dizajn všetkých svojich nealkoholických nápojov – Cola light, Coke Zero, i Coca-Cola Life už budú vyzerať inak. Budú sa na seba výzorovo viac podobať, spoločnosť chce totiž dosiahnuť jednotný vzhľad celého radu nápojov. Konečný výsledok vyzerá ako stará dobrá klasická červená plechovka, ktorú si od nepamäti spájame s týmto presladeným nápojom. Jednotlivé Coly bude od seba odlišovať len farebná časť, charakteristická pre každý druh nápoja.

Prvýkrát sa tieto plechovky objavia budúci mesiac v Mexiku a na ostatných trhoch v priebehu nasledujúcich dvoch rokov. „Tento nový obalový dizajn signalizuje posun v našom vizuálnom jazyku, v ktorom je klasický „červený disk“ výraznejší ako iné prvky spojené so značkou,“ vyjadril sa viceprezident pre dizajn James Somerville.

Coca cola1.png
www.coca-colacompany.comFoto: www.coca-colacompany.com

K tomuto kroku sa spoločnosť rozhodla po tom, čo tržby za diétnu Colu vlani poklesli o 6 %. Pri originálnej Coca-Cole pritom tržby celosvetovo narástli o 1 % aj napriek klesajúcemu trendu.

Začiatkom roka uviedla spoločnosť novú kampaň so sloganom „Ochutnaj pocit“, ktorý nahradil predchádzajúci dlhoročný slogan „Otvor šťastie“. Mal to byť začiatok novej stratégie „jednej značky“. Spoločnosť sa stále pokúša zvýšiť predaj svojich nápojov a najmä v čase, keď väčšina ľudí pohŕda nápojmi preplnenými cukrom. Bude to podľa teba krok tým správnym smerom?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor JankaDátum 23. apríla 2016Zdroj mashable.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: