Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ruská psychotronička Nina Kulagina a jej neuveriteľné schopnosti 3. časť

Nina4.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Nina Kulagina bola najzaujímavejšou ženou v domácnosti v Rusku, ale dnes je jej príbeh už zabudnutý.

Počas jedného testu v Moskve, ktorý natáčala skupina známych fyzikov, sa do veľkej kocky z plexiskla umiestnilo niekoľko nemagnetických predmetov, vrátane zápaliek (očividne najobľúbenejší predmet na demonštráciu pohybu). Kocka mala zabrániť prievanu a prúdeniu vzduchu, podvodom s vláknami alebo drôtmi, ktoré skeptici označovali za spôsoby, ako Nina pohybuje predmetmi bez dotyku. Jej ruky sa teda začali pohybovať niekoľko centimetrov od kocky z plexiskla a aj tak predmety v nádobe sa hýbali zo strany na stranu.

Nina5.jpg
www.youtube.com

Iný experiment, ktorý je rovnako zdokumentovaný kamerou, ukazuje ako Nina udrží vo vzduchu na pár sekúnd ping-pongovú loptičku. V inom filme je zobrazená vonku na záhrade, kde sa objekty, ktoré sa nachádzajú v jej blízkosti otáčajú či kĺzajú rôznymi smermi.

Pre všetkých neveriacich je tu veľmi potešiteľný fakt- filmy sú také zrnité a nejasné, že je ťažké presne vidieť, čo sa deje a hlavne ak nie sú žiadne informácie z pozadia experimentov. To znamená že nevieme, kde sa pokusy dejú aké boli vykonané opatrenia proti podvodu, kto je prítomný a podobne. Prečo nie sú nikde k dispozícii správy o týchto úžasných testoch?

Jedným z najpopulárnejších experimentov je zdokumentovaná ukážka jej schopností, keď pomocou svojich psychických síl oddelí v nádobe vzdialenej dva metre žĺtok od bielka. Zdá sa, že nepoužíva nič iné ako intenzívnu koncentráciu, aby zo surového vajca v soľnom roztoku oddelila dve jeho časti.

Najneobvyklejším experimentom zo všetkých bol experiment z 10. marca 1970 v laboratóriu v Leningrade. Všetci boli nadšení z jej schopnosti pohybovať neživými predmetmi, ale čoskoro sa naskytla otázka, či vie manipulovať aj so živými organizmami, či vie schopnosti využiť aj na bunky, tkanivá a orgány. Sergeyev bol jedným z mnohých prítomných vedcov, ktorí dozerali na to, ako sa Nina Kulagina pokúsila využiť svoju energiu na to, aby zastavila tlkot žabieho srdca. Žaba bola v nádobe v roztoku a Nina mala jej srdce zastaviť a znova rozbúchať. Nina svoju pozornosť zamerala na srdce a privolala všetky svoje sily. Najskôr sa srdce žaby rozbúchalo rýchlejšie a potom spomalilo, až sa zastavilo.

Zrejme tiež mohla spôsobiť problémy so srdcom aj u ľudí, čo raz jednému nepriateľskému psychiatrovi z Leningradu ukázala na jeho vlastnej koži, teda srdci. Avšak ani tieto experimenty nie sú poriadne zdokumentované a nie sú o nich záznamy.

Na jednom filme vidno Ninu v jej dome pri veľkom bielom okrúhlom stole a s oknom s čipkovaným závesom. Podľa ruských vedcov bola pri tejto príležitosti fyzicky vyšetrená lekárom a dokonca aj vyšetrená pomocou rontgenu, aby sa vedci uistili, že nemá na sebe žiadne skryté magnety alebo čokoľvek iné. Dokonca hľadali v jej tele známky poranenia z vojny, avšak jej telo bolo bez abnormalít a tak sa začal natáčať ďalší jej experiment.

Nina6.jpg
www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 4. augusta 2017Zdroj www.mysteriouspeople.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: