To sa môže stať len v Amerike! Chlapík žaluje McDonald´s a žiada 1,5 milióna dolárov! Pozri, za čo

Zdieľať
EARNS MCDONALDS
A Big Mac, Coke and fries are shown at a McDonald's Thursday, Oct. 20, 2005 in New York. McDonald's Corp., of Oak Brook, Ill., reported a $735 million third-quarter net profit Thursday that was down 6 percent from the previous year, when the fast-food chain benefited from a hefty tax gain. (AP Photo/Mark Lennihan)

Za jeden hamburger 1,5 milióna dolárov? Zdá sa, že v Amerike je možné naozaj všetko. Dokonca aj zažalovať rýchle občerstvenie za to, že vám niekto z personálu dal len jeden servítok.

Webster Lucas je meno chlapíka, ktorý podľa vlastných slov v McDonald´s utrpel mentálne muky a úmyselne spôsobený emocionálny stres.

Economy Weather
In this Tuesday, Jan. 21, 2014, file photo, the McDonald's Golden Arches logo at a McDonald's restaurant is covered with snow in Robinson Township, Pa. McDonald’s Corp.’s sales at established U.S. stores fell 3.3 percent in January, hurt by bad weather. (AP Photo/Gene J. Puskar)

Ten utrpel kvôli tomu, že po tom, čo si vyžiadal servítok navyše, mu ho obsluha odmietla dať s tým, že už jeden má.

Webester Lucas bol z toho taký vykoľajený, že mu jeho emočný stres údajne bránil vo výkone práce – to uviedol v správe, ktorú poslal riaditeľovi pobočky reťazca.

Sme zvedaví, ako dopadne súd…

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom