Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Selassie a Asimister si zahrali Pravidlo 5 sekúnd. Ktorému z nich to pálilo rýchlejšie?

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

V tejto krátkej súťaži s názvom Pravidlo 5 sekúnd treba odpovedať na rôzne otázky typu: vymenuj tri veci/vety/dôvody, ktoré…Na odpovedanie je časový limit 5 sekúnd. V tomto videu sa proti sebe stretli Selassie a Asimister. Ktorý z nich dokázal odpovedať na viac otázok a vyhrať?

Selassieho priateľka Betka si pripravila zaujímavé otázky, ktoré sa bude v rámci súťaže pýtať. Body si zapisovala a na konci vyhlásila víťaza.

Asimister musel vymenovať 3:

Trapasy, ktoré sa ti stali v spoločnosti? Nevedel vymenovať ani jeden. Nechcel, aby to bolo „cringe“.

Celebrity, s ktorými by si chcel mať sex? „Hermiona – to sa počíta ako celebrita? Mila Kunis aaa…“ poslednú už nestihol vymenovať.

Filmy, ktoré by si si pozrel aj tisíckrát? „Inception, Batman a neviem.“ Asimistera posledný film nenapadol, pretože ich moc nepozerá. Sleduje hlavne seriály.

Veci, ktoré ti vždy urobia radosť? „Masturbácia, dať si sprchu a ísť do vane.“ – Betka sa so smiechom opýtala, či to všetko nie je to isté.

Prezývky pre prsia? „Cecky, dudy a vemená.“

Nechutné zlozvyky, ktoré máš? „Som lenivý, som vyčerpaný a neviem. Pukám si prsty.“

Dôvody, pre ktoré by si niekam meškal? „Nechce sa mi, havarovala električka, havarovalo auto a vybuchol som. “ (A po tejto odpovedi všetci vybuchli od smiechu)

www.youtube.com

Odpovedal aj na otázky ako: dôvody, prečo by si sa odsťahoval od rodičov a vety, s ktorými by si sa mohol rozísť s babou. Menoval aj chlpaté časti tela.

Selassie dostal za úlohu uviesť 3:

Veci, ktoré ti trvajú extra krátko? „Osprchovať sa, vymočiť sa a ‚vyčistiť si hlavu‘.“ Takto pod časovým stresom nazval umývanie hlavy.

Vety, ktorými si sa vyhovoril, aby si nemusel ísť s niekým von? „Sorry kámo…ale nechce sa mi, som chorý alebo je mi zle.“

Klamstvá, ktoré si naposledy povedal rodičom? „Ja neklamem rodičom.“

Veci, ktoré neznášaš na Asimisterovi? „Strašne huláka, niekedy je sebecký a….ostatné si vyrozprávame po videu.“

Dôvody, pre ktoré sa s niekým pohádaš? „Lebo mi lezie na nervy, lebo mi nedá jedlo alebo mi zje moje jedlo.“

Náhodné slová po anglicky? „One, two, three.“ Toto bola pre Selassieho najjednoduchšia otázka. Odpoveď doslova vychrlil.

Herci, ktorých nemáš rád? „Cucumbert a hmmm…“ Pri hmm to skončilo. Spomenul si len na herca, ktorému skomolil meno. (Benedict Cumberbatch)

Selassie vymenoval aj miesta vonku, na ktorých vykonal veľkú potrebu, veci, ktoré má v nočnom stolíku a vety, ktorými by mohol ukončiť párty.

Súboj sa skončil remízou a tak nastalo predĺženie. Nasledovala posledná, rozhodujúca otázka. Kto na ňu odpovie skôr, vyhráva: Vymenujte tri krajiny, v ktorých by ste chceli žiť. Obidvaja naraz výkrikli Japonsko, ale Selassie ako prvý vymenoval dve ostávajúce krajiny. Vybral si ešte Švédsko a Ameriku a stal sa tak víťazom.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 23. januára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o