Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Sex v meste 3? Natáčanie novej čiasti nepriamo potvrdili aj herečky!

Film_Razzies-ce9e48adbdac46c9bc87b31f1dc4cb68
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Obľúbený seriál, ktorý sa dočkal aj filmového spracovania, by sa mal opäť vrátiť do kín. Tretie pokračovanie filmu nepriamo potvrdila aj herečka Jennifer Hudson.

„Myslím, že by sa to mohlo stať. Niekto ku mne prišiel a rozprával mi o tom. Takže, ak sa o tom hovorí, možno sa to stane. Skúste si na to počkať,“ prezradila herečka v relácii Dish Nation. Jennifer sa objavila v prvom filme, kde hrala asistentku Carrie, Louise.

Horizon33_2014-10-6_15-4-0

Opäť tak vznikajú dohady, či obľúbené postavy Carrie, Samanthu, Charlotte a Mirandu uvidia fanúšikovia znovu na filmovom plátne. A čo je dôležitejšie, dohady vznikajú aj okolo obsadenia postáv. Verní diváci by najradšej videli staré známe tváre Sarah Jessicu Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis a Cynthiu Nixon.

Film_Razzies-d021721da0d14f0d8b3cb7b74e2f963d-2
zľava: Kim Cattrall, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon a Kristin DavisFoto: www.imgur.com

Špekulácie, ktoré už dávnejšie vznikli, ale ani raz neboli potvrdené, tentokrát podporili aj dve herečky z filmu. „Sarah Jessica Parker chýbaš mi,“ napísala Kristin Davis 3. októbra. „Kristin Davis, aj ty mi chýbaš! Počula si už novinky?“ odpovedala jej Parker.

Či sú správy okolo tretieho pokračovania filmu Sex v meste pravdivé, ukáže až čas.

Seriál Sex v meste pochádza z produkcie televíznej stanice HBO. Vysielal sa v rokoch 1998 až 2004, pričom bolo celkovo odvysielaných 94 častí. V roku 2008 bolo natočené filmové pokračovanie tohto úspešného seriálu a v roku 2010 sa do kín dostal aj druhý diel.

Chcel by si, aby vzniklo ďalšie pokračovanie? Myslíš si, že by v ňom mali hrať pôvodné herečky?

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor radkaDátum 6. októbra 2014Zdroj SITA, © SITA 2014,© NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA/AP