Sex v meste 3? Natáčanie novej čiasti nepriamo potvrdili aj herečky!

Zdieľať
Film_Razzies-ce9e48adbdac46c9bc87b31f1dc4cb68

Obľúbený seriál, ktorý sa dočkal aj filmového spracovania, by sa mal opäť vrátiť do kín. Tretie pokračovanie filmu nepriamo potvrdila aj herečkaJennifer Hudson.

„Myslím, že by sa to mohlo stať. Niekto ku mne prišiel a rozprával mi o tom. Takže, ak sa o tom hovorí, možno sa to stane. Skúste si na to počkať,“ prezradila herečka v relácii Dish Nation. Jennifer sa objavila v prvom filme, kde hrala asistentku Carrie, Louise.

Horizon33_2014-10-6_15-4-0

Opäť tak vznikajú dohady, či obľúbené postavy Carrie, Samanthu, Charlotte a Mirandu uvidia fanúšikovia znovu na filmovom plátne. A čo je dôležitejšie, dohady vznikajú aj okolo obsadenia postáv. Verní diváci by najradšej videli staré známe tváre Sarah Jessicu Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis a Cynthiu Nixon.

Film_Razzies-d021721da0d14f0d8b3cb7b74e2f963d-2
zľava: Kim Cattrall, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon a Kristin Davis Foto: www.imgur.com

Špekulácie, ktoré už dávnejšie vznikli, ale ani raz neboli potvrdené, tentokrát podporili aj dve herečky z filmu. „Sarah Jessica Parker chýbaš mi,“ napísala Kristin Davis 3. októbra. „Kristin Davis, aj ty mi chýbaš! Počula si už novinky?“ odpovedala jej Parker.

Či sú správy okolo tretieho pokračovania filmu Sex v meste pravdivé, ukáže až čas.

Seriál Sex v meste pochádza z produkcie televíznej stanice HBO. Vysielal sa v rokoch 1998 až 2004, pričom bolo celkovo odvysielaných 94 častí. V roku 2008 bolo natočené filmové pokračovanie tohto úspešného seriálu a v roku 2010 sa do kín dostal aj druhý diel.

Chcel by si, aby vzniklo ďalšie pokračovanie? Myslíš si, že by v ňom mali hrať pôvodné herečky?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom